Spring: EXCELENTNÍ STRATEGIE

28. 4. 2007 > FreeHry > Strategie

Spring je remakem starší RTS Total Annihilation. Tento excelentní kousek s výtečnou grafikou obsahuje mnoho nových vylepšení, jež jsou zárukou zábavy na mnoho hodin. Nepřehlédněte tedy právě nabízenou výtečnou strategii.

Jak již bylo řečeno, Spring je remakem starší realtimové strategie Total Annihilation. Obsahuje řadu nových módů, map, ale také podporu multiplayeru. A to vše ve skvělém 3D enginu. Nutno podotknout, že součástí je i singleplayer, který hru poněkud zhoršuje.

Ve hře narazíte na dvě strany, jež se od sebe liší jen prakticky vzhledem. Vašim úkolem bude zajišťovat dva druhy surovin - energii a kov a přitom vybudovávat vaši základnu. K obraně obdržíte poměrně velké množství jednotek. Nejdete zde letecké a vodní jednotky, obrněné vozidla a podobně. Hratelnost je taktéž výtečná, ale bohužel jen v multiplayeru.

Hra je open-source, což znamená, že je volně otevřena programátorům. Navíc si můžete stáhnout různé mapy a módy ze stránek autorů. Spring je bez okolku excelentně zpracovaná realtime strategie, od které se jen tak neodtrhnete.


Autor: David Chodura

  • Open source - Program, k němuž jsou volně dostupné zdrojové kódy a každý si je může volně upravit, bez jakéhokoliv možného trestního postihu.
96%
hodnocení
redakce
95%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(30.6 MB)
4218×

  • Operační systém: Win XP, Linux
  • Hardware: Procesor: 1000
    Operační paměť: 512 MB
    Grafická karta: 64 MB

Stačí jen myš.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo