Sonoro TV: AKČNÍ MALOVÁNÍ

11. 4. 2008 > FreeHry > EGP

Sonoro TV je další z řady ambiciózních počinů EGP. Možná že mě mate paměť, ale hru, ve které zachraňujeme pidižvíky před zlým DJ-jem malováním na obrazovku, jsem ještě neviděl. Prověřte proto své rychlé reflexy a hbitou ruku v dnes nabízeném počinu!

Sonoro TV vám splní hned několik přání najednou- stanete se totiž televizní hvězdou a zároveň uspokojíte své ochranitelské pudy. V několika desítkách levelů musíte uchránit svých pár svěřenců a dovést je k východu dříve, než se jich zmocní váš protihráč- DJ Sonoro. Vzhledem k tomu, že cesta z jednoho konce úrovně na druhý není nijak lineární a dopravní tepny se zde nevyskytují, je třeba si je vystavět. Či spíše namalovat.

K dispozici máme několik druhů barviček a každá má odlišné vlastnosti – některá tvoří odrazové plochy, po jejichž dotyku postavy vyletí vysoko do vzduchu, jiná úplně normální „zdivo“. Plošiny vytvořené další barvou po určitém čase zmizí a podobně. Na začátku levelu máte od každé určité množství, přičemž stavba probíhá tak, že po stisknutí levého tlačítka vám začne ubývat zásoba bez ohledu na to, kolik jste toho už postavil(a).

Je proto nutné kreslit velmi rychle, aby byl efekt co nejlepší. Váš sok však disponuje gramofonovými deskami, kterými vaše výtvory jednoduše může ničit (až na jeden typ trvalého zdiva, které nejde odstranit). Naštěstí pro vás, odstraněné zdivo se započítá znovu do vašich stavů a můžete jej znovu použit. Pokud se vám povede dovést po vašich cestách více než 50% svěřenců, vyhráváte a postupujete dále.

Technické zpracování je vcelku roztomilé, i když nijak neohromuje. Grafické provedení všech nabídek je velmi pěkné, ozvučení je o něco slabší, i když stále dostačuje.

Sonoro TV je prototypem originální hry, která stojí minimálně za ozkoušení. Pokud vám nejsou inovace vyloženě proti srsti, neváhejte a stahujte!
  • + originalita
  • + zpracování
  • + délka hry
  • - těžší


Autor: Petr Bydžovský

75%
hodnocení
redakce
20%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(8.5 MB)
530×

  • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP, Windows Vista
  • Hardware: Procesor: 800 MHz
    Operační paměť: 64 MB
    Grafická karta: 32 MB

Levým tlačítkem stavíte, pravým bouráte. Kurzorovými šipkami se pak pohybujete.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo