Soccer Card: VŠEMOCNÉ KARTY

29. 4. 2007 > FreeHry > Karetní

Zkuste zabrouzdat v paměti a najít nějaký originální fotbalový manažer. Nic? Dobrá tedy, poradím vám. Dnešní recenzovaný titul je zástupcem stejné kategorie. A cože je na něm tak originálního? Nuže, čtěte směle dál, pokud vás to zajímá.

Většina... no dobře, všechny fotbalové manažery jsou o výměně hráčů, nakupování posil, zvelebování stadionu, plánování taktiky apod. Soccer Card je ale jiný. Jak už název napovídá, ve hře jsou nejdůležitějším aspektem karty.

Nejdříve si vyberete, zda chcete hrát nějaký turnaj či rovnou kariéru. Potom přichází první šok. Žádné výše uvedené starosti. Dokonce ani sestava zde není. Prostě a jednoduše se hned vhrnete do zápasu, kde čeká šok číslo dva. Smysl hry je totiž klikat na karty, jež simulují různé momenty zápasu, jako třeba pas, gól, ofsajd apod. Celý zápas jen klikáte na karty.

Zprvu se to může zdát nudné, nicméně jakmile odehrajete pár zápasů, zjistíte, že je to vlastně celkem pohodová hra. Jen škoda, že Soccer Card neobsahuje žádné zvuky. Nějaká rytmická melodie na pozadí by hraní jistě zpříjemnila. Také budete potřebovat notnou dávku štěstí, protože karty jsou rozmístěny náhodně, takže hraní nedoporučuji lidem cholerické povahy :o) Celkově vzato je Soccer Card odlehčeným počinem, ve kterém budete potřebovat hodně štěstí a pevné nervy.


Autor: Kristýna Nováková

70%
hodnocení
redakce
55%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(716.8 KB)
1324×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 100 MHz
    Operační paměť: 16 MB
    Grafická karta: 4 MB

Hra se ovládá myší.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo