Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Snap Shot

20. 9. 2003 > FreeHry > Erotické

Jste vášnivým fotografem, kterému neunikne ani jeden západ slunce, či rozkvétající květinka? Zdali vaše odpověď zní : ano, tak si rozhodně nenechejte ujít dnešní hru s názvem SnapShot, v níž své fotografické dovednosti naplno využijete. Akorát lehce pozměníme objekt zájmu z fauny a flóry na krásné nahé ženy a můžeme začít. Takováto nabídka se přeci neodmítá, tak nezahálejte a čtěte.

SnapShot aneb, fotografem krásných dam, či slečen. To je hned vedle povolání popeláře, kosmonauta nebo mašinfíry snem snad každého kluka, že ano :) No a když si, ať již z jakéhokoliv důvodu, takový sen nemůžete v reálu splnit, vyzkoušejte si alespoň virtuálně tuto zdárně zábavnou, nýbrž pod skořápkou velice namáhavou práci. Uchopte proto váš fotoaparát a ženy nechť se připraví a postaví na pozice. 

Hra je pojata celkem nezvykle. Zdali si pamatujete, či snad dokonce si sem tam někdy v hospůdce ještě zahrajete “jednorukého banditu“, asi vám princip nebude cizí. Na hrací ploše jsou totiž tři osudná aktivní políčka, přičemž jedno z nich se vždy otevře a ukáže nám své krásy v podobě již zmiňovaných slečen. Vašim úkolem je vystihnout ten pravý okamžik a vyfotit daný objekt. V první úrovni to nebude nic zapeklitého, ovšem postupem času a kol se bude rychlost zakrývání políček zvyšovat, tudíž správné reflexy budou určitě na místě. Takže co dodat? Snad jen, že tu máme vcelku zábavnou hříčku s lehce erotickým podtextem, proto neváhejte a stahujte.

Všechny hry v této rubrice jsou pouze pro starší 18 let!


Autor: Tomáš Vrána

70%
hodnocení
redakce
100%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(1 MB)
19254×

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo