Smart Panda: POČITÁNÍ DO STA

18. 2. 2006 > FreeHry > Logické

Dělá vám problémy počítání do sta? Stydíte se za vaši gramlavost? Co takhle neztrácet naději a zábavnou formou vtlouct do vaší hlavy jednoduché počty? Ano? Tak hurá do učení. Panda vás už netrpělivě očekává. Nebojte, je to sice pekelně obtížné, ale násobilku přece zvládá každý.

Dnešní freewarovka bude mít speciální nádech. Nestává se často, aby redakce freeher pro vás připravila naučný titul. Nu což vzdělávat se musíte a procvičit si počítání do sta není na zmar. Vrátíte-li své myšlenky o „x“ let zpět, nabudete dojmu nehorázné touhy po první až druhé třídě. To byly ještě časy, kdy paní učitelka na vás měla velikou trpělivost, obětavost, apod. Nyní už je všechno historií a teď se projeví ve Smart Pandě, jak jste dávali pozor při vyučování. Konkrétně myslíme sčítání a odčítání.

 

Nyní bychom měli nastartovat mozkové buňky a začít pekelně rychle „počítat“. Rychle? Přesně tak. V Pandě nejdůležitějším faktorem úspěchu je rychlost daného výpočtu. Každý level obsahuje časový limit na pětadvacet rovnic. Kladné určení výsledku pro vás znamená pět sekund ku prospěchu. Tyto vteřinky jsou velice drahocenné, protože základní stanovený čas není nikterak dlouhý. Systém správně vypočtených příkladů je založen na výběru přiložených výsledků. K dispozici bude pět součtů či rozdílů a pouze jeden jediný ponese váhu dobrého výpočtu. Vše zatím vypadá bez problémů, ale nenechte se mýlit. Nepřítel! Sakra! Bohužel, možná bohudík v této hře hrají velkou roli nepřátelé. Při poskakování mezi čísílky na vás bude útočit píchající havěť. Až tak? Ano! Stačí se dotknout všude chodícího štíra a nelítostný zářez do zadních partií pandy velké je na světě. Takže prosíme o největší opatrnost.

 

Grafické zpracování dílka je prosté, dá se říct malované a neohromující. Žádný převratný přepych to není. Zvuková stránka díla nelze přehlídnout, protože hudba vás provází celou hrou. Nechybí ani skřeky, krátké melodie, atp. Doba hratelnosti dílka je velmi slušná. K dispozici máte několik levelů, které nejsou z kategorie nejlehčích.

 

Celkové zhodnocení Smart Pand nebude v žádném případě negativní. Dle našeho názoru si myslíme, že takovýto výukový a zábavný program, který nese označení freeware není určitě k zahození. Tedy Smart Pandu vřele doporučujeme na osvěžení nejzákladnějších počtů.

 


Autor: Ivan Fiker

  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.
87%
hodnocení
redakce
50%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(5.9 MB)
1372×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP, Jiný
  • Hardware: Procesor: 300 MHz
    Operační paměť: 64 MB
    Grafická karta: 8 MB

Pohyb pandy zvládnete šipkami a potrvzování správného výsledku provedete mezerníkem.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo