Slimy Petes Singles Bar: V ROLI KŘOVÍ

1. 8. 2006 > FreeHry > EGP

Muž a žena potkají se v baru, kde si povídají a povídají. Občas se ale jejich slova nemile zkříží, dojde ke slovní potyčce a potencionální vzájemná láska přijde v niveč. Ve hře Slimy Petes Singles Bar budete dělat jakési křoví, kde se originálním způsobem musíte snažit dostat oba dva k sobě. A značka? Experimental Gameplay!

Láska je krásná a zároveň odporná. Jen si představte, že tuhle sedíte v baru a najednou si k vám přisedne žena vašich snů. Naskytne se poté otázka, zda-li si k vám přisedla náhodou či s jistým záměrem. Ovšem ve Slimy Petes Singles Bar si můžete být jisti, že ona krásná dáma po vás nemrká svými očičky náhodou.

Cílem je pokusit se poměrně originálním způsobem dát muže i ženu k sobě, aby se do sebe zamilovali. Po celou dobu hry si společně povídají, včetně barmana stojícího za pulte. Jejich řeči jsou vyobrazeny docela vtipně bublinkami, které se po určitých intervalech z jejich úst objevují a vzájemně na sebe skládají. Pakliže u všech třech dosáhnete v jedné rovině stejného obrázku vyobrazeného v oné bublince, prasknou. Zároveň s tím se však přiblíží jak on, tak i ona o nějaký ten kousek k sobě (bez barmana). Pakliže vám ale příliš nebudou vycházet obrázky a jejich počet se bude navyšovat, časem dosáhnou až ke stropu. A to není dobré, neboť větrák je symbolicky ničí a zároveň s tím se obě dvě osoby zase od sebe vzdálí. Jak dosáhnout tedy pokudmožno co nejlepšího souladu argumentů? Můžete jedné ze tří postaviček zacpat ústa, takže v tu chvíli žádná bublinka u oné postavičky nevznikne. Jednoduché, originální a co hlavně – zábavné.

Grafika má svůj styl a mohu říci, že na mne zapůsobila. Atmosféru poté mimo vizuální zpracování podtrhuje hudba někdy z let padesátých minulého století, což se ke Slimy Petes Singles Bar opravdu hodí.

V součtu se jedná o skvělé dílko, jež doporučuji stáhnout. Originality holt není nikdy dost.

 


Autor: David Marák

80%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 300 MHz
    Operační paměť: 32 MB
    Grafická karta: 4 MB

Pro zacpání úst jedné z postav stačí najet myší na libovolnou stranu, v závislosti na místě, kde stojí.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo