Shit Game

21. 10. 2003 > FreeHry > Arkády

Název svědčí o náplni dnešního titulu. Shit Game je hra, ve které máte za úkol tlačit stolice na dálku do WC. Po naplnění ukazatele WC spláchnete a začínáte znova s menším ztížením. Jestli máte zájem o tuto nechutnost v poli Freeher, nikdo vám v cestě nestojí. Mějte ovšem stále na paměti, že čím více tlačíte, tím větší ovoce sklidíte.

Nechutné hry jsou nesmyslné, protože se jich chrlí vskutku velké množství a někdy jejich hratelnost není na nejhorší úrovni. Co na tom lidé vidí, to je otázkou. Raději odhalme, co se skrývá pod tímto zarážejícím jménem.
Začátek nepředstavuje přehledné menu, ale pohled na výkal, který slouží jako tlačítko pro start. Jestli se těšíte na zvláštní úkol, tak hoďte své naděje za hlavu, teda pokud vám připadá tlačení výkalů jako originální úkol. Možná to není zas až tak běžný úkol z většiny her, ale už se jste s tímto úkolem mohlo setkat v hodně hrách. Konkrétně dnes se musíte trefit do záchodu. Ovládá se to celé jednoduše jen myší, prostě hýbete zadkem a kliknutím vystřelíte výkal. Chce to ale načasování. Výkal totiž letí dost zpomaleně a záchod se neustále pohybuje. Při přesné trefě se posune hranice na jakémsi teploměru. Když netrefíte, nic se neděje a exkrement se jednoduše rozplácne na podlahu. Pokud se jakýsi teploměr přeplní, přeplní se i záchod a je nutno po sobě spláchnout. Následně po spláchnutí jezdí záchod dál a k tomu všemu rychleji a časový limit se o něco zkrátí.
Ani mi nevadilo, že grafické zpracování bylo kreslené a ne žádné reálné fotky. Také absence zvuků mi tolik nevadila a opravdu neznám nikoho, kdo by měl zájem o opravdové čvachtání. Shit Game moc nepobaví, spíše si vyzkoušíte věc, jež si nejspíš v životě nevyzkoušíte(lépe řečeno nechcete vyzkoušet).


Autor: Tomáš Tauber

10%
hodnocení
redakce
49%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(214 KB)
154140×

screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo