Shadow Armada: VESMÍR A TAKTIKA

18. 4. 2007 > FreeHry > Strategie

Shadow Armada je výtečná strategie, v níž se vžijete do role velitele vesmírné flotily. Vaším úkolem bude zničit všechny oponentovy lodě. K dispozici budete mít velký arzenál řízených střel a mnoho různý lodí. Nenechte si tedy ujít tuto excelentní hru.

V této hře obdržíte roli velitele vesmírné flotily. Na samém začátku si vyberete příslušné koráby, a poté se můžete pustit do ukrutných bojů. Musím však podotknout, že každá loď má rozdílné vlastnosti, a tak musíte pečlivě zvážit samotný výběr - některé z nich mají výhodu v manévrování, jiné zase v arzenálu řízených střel a podobně. Následně si stačí vybrat situaci, za které budete začínat, a vzhůru do boje.

Lodím zadáváte dva hlavní úkoly – pohyb a střelbu. Pohybovat se můžete prakticky libovolně, ale musíte brát v potaz oponenty. Čím lepší manévrování zvolíte, tím lépe. Usnadníte si tak mnoho práce, ale nejen to. Každá loď má různorodé zbraně, s nimiž se můžete pustit do likvidace nepřátelských lodí. Jakmile jedna strana zničí všechny protivníkovy koráby, tak vyhrává.

Grafická stránka Shadow Armada je výtečná. Osahuje řadu pečlivě propracovaných efektů. Kupříkladu každá loď vypadá odlišně, střely za sebou zanechávají šmouhy a výbuchy lodí jsou taktéž výborně zpracované. Inu, máme co dočinění s opravdu výtečnou strategii, u níž se rozhodně nebudete nudit.


Autor: David Chodura

  • Lite - Lite verze je osekaná verze dané aplikace. Nejedná se sice o „plnohodnotnou“ demoverzi bez řady omezení, ale svým způsobem nejde ani o plnou verzi.
87%
hodnocení
redakce
90%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 800 MHz
    Operační paměť: 128 MB
    Grafická karta: 32 MB

K ovládání vám postačí jen myš.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo