Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Sexy34: KÁMASÚTRA V MOBILU

3. 10. 2006 > Mobilní > Erotické

Lehtivé obrázky, spousta nových poznatků, velká překvapení a mnoho dalších věcí poznáte v erotické javovce Sexy34. Okouzlete svoji přítelkyní zcela novou polohou a předveďte, že nejste v posteli nudný.

Nyní si dáme lekci historie Kámasútry. Na počátku Pán všeho tvorstva stvořil muže a ženy a formou přikázání položil ve 100 000 verších pravidla usměrňující jejich život z hlediska práv a povinností (dharma), světských záležitostí (archa) a sexuálních vztahů (káma). Některá tato přikázání, jako například přikázání pojednávající o souhrnu práv a povinností, sepsal samostatně Manu Svájambhuva; přikázání týkající se světských záležitostí shromáždil Brhaspati a ta, která se vztahovala k sexuálním vztahům, vyložil Nandikéšvara, pokračovatel Mahádévy. Kámasútra, poučení o lásce, které Nandikéšvara sepsal v 1000 článcích, byla reprodukována ve zkrácené formě 500 zákonů Švétakétue, synem Uddálaky. Tato práce byla zkrácena do podoby 150 pravidel Bábhravjou, který žil v Pančále, jižně od Dillí, a poučení byla rozdělena do sedmi knih.

Doufám, že jste si alespoň něco odnesli z dějepisného výkladu a teď se podíváme na Sexy34. Dílko obsahuje celkem čtyřiatřicet sexuálních poloh. Věřte, že u některých intimních aktů se mi tajil dech. Hold ne všichni jsme gymnasti a nemůžeme si dovolit sex s nohou za hlavou.

„Na koníčka“ hyjééé

Způsob provedení – Slečna usedne na mužské přirození. Ujistíte se, jestli má penis správně vložen do svých rozkošných útrob a začne po mužském údu poskakovat. Frekvence přírazů je na ženě, která si dle vlastního gusta upraví stupeň rychlosti. Dravé kočky tento akt milování přímo milují, protože se mohou nehorázným způsobem vyřádit.

„Vestoje“ aúúú

Způsob provedení – Veškeré záležitosti obstarává chlapec. Měl byste mít velkou sílu, vypracovaná stehna a především výdrž. Proč? Svůj protějšek držíte ve vzduchu a z vlastní iniciativy vsunujete váš pohlavní přístroj do přítomné osoby. Vhodná poloha do sprchového koutu. Pozor! Velké nebezpečí uklouznutí!

„Zezadu“ hmmm

Způsob provedení – Taktéž se můžete potkat s názvem „Napejska“. Však ono se taky není čemu divit, když dívka klečí na všech končetinách (ruce a nohy) a čeká na blahodárný pocit rozkoše. Slečny si tuto polohu velice pochvalují a mají ji v oblibě, pokud se tedy nestydí za svůj zadeček. Myslím, že tento styl nemusím více rozvádět, nýbrž vše je dokonale jasné a blbuvzdorné.

„Misionářská poloha“ ohhh

Způsob provedení – Nezažili jste nikdy sex? Jasná volba pro vás. Misionář se také dá říct jako věčná klasika. Klasikou nic nepokazíte, ani nepřekvapíte. Přítelkyně si lehne na záda, roztáhne své vnadné nohy a vy se vměstnáte do připraveného prostoru ve tvaru trojúhelníka. Něžné pohlaví si náruživě užívá sexu, jelikož prakticky nic nedělá. Rychlost a frekvenci přírazů obsluhuje partner.

Pár předvádějící veškeré polohy je výborně zpracován. Všechny akce, zakroucení, názorné příklady jsou přehledně zobrazeny. Pozadí je jednobarevné, modré. Zvuková stránka je opomenuta. Možná, že i to je dobře, jelikož freeware hudba bývá vždy nekvalitní a na nervy lezoucí. Minimální datum spotřeby je v nedohlednu, jelikož Kámasútra vám vydrží věčně. Nikdy není na škodu mít po ruce tuto chytrou knížečku, ve vašem případě mobilní aplikaci.

Freeware javovka Sexy34 se stala opravdovou peckou mezi erotickými hrami. Sexy děl není mnoho, ale přesto se najdou i takové, které dokáží potěšit, naučit a parádně vzrušit. Dokážete si představit, že před vámi leží vyvolený kousek a vy mu směle sdělíte: „Maruš počkej, musím se podívat na Sexy34 jak si dneska zasouložíme?“ Já si to představit nedokážu, ale vy jste šikovní a vše zvládnete na jedničku s hvězdičkou. Ivan Fiker se poroučí.


Autor: Ivan Fiker

  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.
89%
hodnocení
redakce
59%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(102.4 KB)
15598×

  • Operační systém: Java
  • Hardware: Procesor: Java Midp1
    Operační paměť: Mobil
    Grafická karta: Mobil

Nahlednutí na další obrázek vám obstará klávesa 4 nebo 6. Taktéž můžete použít joystick.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo