Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

SexSlot: EROTICKÝ HAZARD

31. 5. 2005 > FreeHry > Erotické

Milujete otáčející se válce s banány, třešněmi a bůhví čím vším ještě? Pak vás jistě zaujme dnešní erotikou říznutý titul. Ve hře se sice pohybujete v oblasti výherních automatů, ale místo ovoce se na válcích objevují nahé dívky! A že jsou až nebezpečně krásné, jistě netřeba připomínat!

Řádných erotických her je jako šafránu. Jedná dobrá připadá na desítky zbabraných. Bohužel se většinou jejich herní téma točí kolem omšelých a nezajímavých her z doby pravěké. Jejích nabídka ve většině případů představuje pár krásek na pozadí a padají kostičky v popředí - např. upravený Tetris. Velice často se také setkáváme s nejrůznějšími erotickými předělávkami karetních her a podobných "kultovních" titulů. Dnešní SexSlot se vydal trošku jinou, i když ne až zas tak nepodobnou, cestou.

Kráčí totiž po cestě výherních automatů, kterým dodal pořádné dávky eroticky. Ano, přesně těm jednorukým banditům, na které můžete v Las Vegas narazit prakticky na každém kroku (a co na záchodě? - pozn. redakce). Princip zůstal prakticky totožný - tři otáčející se válce, několik druhů sázek a vysoká návykovost. Přesně jak je tomu u jeho reálných kolegů. Nemusíte se ovšem bát, že by vám SexSlot ubíral peněz, jedině snad, když by se vám při hraní rozbila nějaká část počítače. V tom případě pro vás ale máme útěchu. Hra je totiž doslova prošpikována krásnými děvami, které se objevují na otočných válcích. Když se navíc zadaří a tři stejné se objeví vedle sebe, musíte se hlídat, abyste nepropálili pohledem obrazovku. Mluvím z vlastní zkušenosti :).

Po grafické stránce se SexSlot řadí mezi klasické flashové hry, takže vás nic něpřekvapí ani nerozčílí. Hlavní devizou titulu je jednoduché ovládání a vlastně celá hry. Kdo jej/jí nepochopí hned na první pohled, ať se raději vrátí do mateřské školky s brindáčkem na hrudi (bez urážky).

Shrnuto a podtrženo se jedná o jednoduchou, ale přesto zábavnou a návykovou hřícku, která navíc obsahuje i několik velice hezkých dívčin. Jelikož je zdarma, nezbývá mi, než doporučit její stažení. Pořád se jedná o lepší volbu, než padnout do sítí reálných "banditů" v hospodách a hernách....

Všechny hry v této rubrice jsou pouze pro starší 18 let!


Autor: Martin Pavlíček

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
61%
hodnocení
redakce
29%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(536.6 KB)
34421×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 66 MHz
    Operační paměť: 16 MB

K dokonalému ovládnutí celé hry vám stačí pouze levé myšítko, střízlivý stav a v neposlední řadě i troška štěstí :).


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo