Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Secret Desires: VÁŠNIVÉ TOUHY

14. 3. 2007 > FreeHry > Erotické

Toužili jste si někdy zahrát erotickou hru, v níž byste si mohli dělat doslova cokoliv? Inu, nyní máte jedinečnou možnost si takový sen zcela splnit. Do svých rukou dostanete pár, s nímž si můžete dělat vše, co uznáte za vhodné. Tak vzhůru do vášnivého života plného erotických scén!

Secret Desires, neboli Tajné touhy jsou vytvořeny pro dva heterosexuální hráče, se kterými si můžete dělat doslova co chcete :o). Vše záleží jen na vaší fantazii. Pro uvedení příkladu si zde můžete nastavit vzhled obou partnerů, obléct je podle vašeho gusta a nebo jim koupit všemožné nástroje. Po nastavení těchto základních parametrů se můžete vrhnout do vášnivého života. Jediným mínusem a zároveň velký zklamáním je fakt, že se jedná pouze o demo. Ale i přesto si tento titul nenechte ujít.

Secret Desires se objevili na internetu již v roce 2004. Od té doby hra prošla tělem i duší mnohými změnami, které určitě mnozí z vás ocení. Ale teď už konec tlachání a vzhůru do života plných lechtivých scén!

UPOZORNĚNÍ: Všechny hry v rubrice Erotické jsou určeny pouze pro starší 18 let.


Autor: David Chodura

  • Demoverze - Demoverze je „zkušební“ verze programu, která má v porovnání s plnou verzí omezenou škálu funkcí, je však zcela zdarma a povětšinou i bez přímých časových omezeních atd.
70%
hodnocení
redakce
39%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(8.7 MB)
25397×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 300 MHz
    Operační paměť: 32 MB
    Grafická karta: 16 MB

V podstatě jen pomocí myši.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo