SBalls: MAZACÍ OZDOBY

10. 4. 2007 > FreeHry > Karetní

Občas má člověk chuť něco smazat. Santa má asi taky nějaký ten hříšek nebo trapnost. Dnes dostáváte možnost likvidovat dle vlastní libosti a ještě k tomu za body. A co budeme ničit? Perníčky, kouličky a jiné nebezpečné vánoční propriety. Nuže, nechť začne hon za body!

Naším průvodcem hrou nebude Santa Claus, ale jeho věrný pomocník Oliver. Tento skřítek na vás kouká z kroužku, pod kterým najdete tři velmi důmyslná tlačítka. Vedle na nás mezitím číhá obrazovka plná nejrůznějších perníčků, ozdob, hvězdiček atd. Našim úkolem je sestavovat z nich vodorovné a svislé skupiny o třech a více stejných symbolech… zmizí a na jejich místo spadnou další. Dole se nachází velmi důležitý ukazatel s číslem představujícím počet možných tahů. Pokud klesne na nulu, zmáčknete jedno z důmyslné trojice a pole se totálně přehází.

Moje přítelkyně si na téhle flashovce totálně ujela. Já jsem byl kritičtější, ale přesto musím říct, že jsem se až neuvěřitelně bavil. Doufám, že se budete bavit i vy.


Autor: Martin Pírko

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
  • Flashovky - Hry nevyžadující stažení na disk s případnou instalací. Můžete kliknout a začít ihned hrát přes flash přehrávač.
75%
hodnocení
redakce
38%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(2.1 MB)
1116×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 400 MHz
    Operační paměť: 64 MB
    Grafická karta: 4 MB

Kliknete postupně na dva předměty vedle sebe, které hodláte vyměnit.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo