Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Sarah M. Gellar Puzzles

11. 5. 2005 > FreeHry > Erotické

Není tomu dávno, co jsme vám nabídli lehce erotickou předělávku hry Solitaire s touto slavnou slečnou v hlavní roli. Že má ale velký fan klub dokazuje i další hra těžící z jejího obličeje a hlubokého výstřihu. Tentokrát však odhoďte karty v dál a vrhněte se na puzzle!

Jak již bylo řečeno v úvodu, nedávno jste opravdu měli možnost zahrát si hru s touto kráskou v hlavní roli. Tehdy se však jednalo o Solitairi, kdežto dnes vám servírujeme přímo na stříbrném podnosu jednoduchou eroticky jiskřící hříčku v podobě puzzle. Co tedy nabízí netradičního?

Vlastně nic. Zhola nic co by vás mohlo překvapit, zaskočit a nebo delší dobu u tohoto titulu podržet. Prostě se jedná pouze o klasické puzzle, které se skrývá za tenkou slupkou pozlátka Sarah M. Gellar. Nikdo není dokonalý. Ale zpět ke hře. Kousky obrázku se vám rozhážou na přesně daný počet po celé obrazovce a vy pouze skládáte a skládáte. Titul navíc nabízí pouze jeden obrázek na skládání a pokud by jste snad chtěli jiný, musíte si stáhnout znovu celou hru ze stránek vývojářů, kde jich je kolem třiceti různých.

Nepotěší ani absence hudby a jednoduché grafické zpracování. Žádný výběr barvy pozadí ani jiné serepetičky. Jediném co se snad hře nedá vytknout, je právě Sarah M. Gellar, i když i ta podle mě poslední dobou ztrácí páru. No nic, je tu další z průměrných titulů a nyní se musíte rozhodnou, zda si ho stáhnete či ne. Volba je jen na vás.


Autor: Martin Pavlíček

40%
hodnocení
redakce
80%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo