Remaddening - kdo uteče, vyhraje!

6. 6. 2010 > FreeHry > EGP

Laserová stěna za zadkem, spousta bodáků před vámi, tak kudy kam? To je vlastně jedno - hlavně se nezastavovat, jinak to neskončí dobře. Kolik vteřin vydržíte v drsném světě freeware hry Remaddening právě vy?

Titul Remaddening patří do stále populární kategorie experimentálních her a mezi jinými zástupci tohoto žánru vyniká především svým nápadem a motivací se neustále zlepšovat. Hra se netradičně odehrává na zvláštním kruhovitém prostředí, které se pohybuje a neustále přináší nové a nové překážky, jež je nutné překonat.

Tedy ne neustále, po určitém čase se okolí začne opakovat, ale aby to nebylo tak jednoduché, zrychlí stěna za zády hlavního hrdiny. Když ho dostihne, nastává konec hry. Stejně tak budete muset hrát od znova, když skončíte na některé z mnoha nastražených překážek.

Remaddening však nabízí hned tři obtížnosti, které se liší právě rozmístěním těchto nebezpečných míst. Díky tomu jde začít na nejlehčí úrovni a po troše cviku přejít na další obtížnost. Navíc se vám měří čas, jak dlouho jste vydrželi naživu, a ukládá se nejlepší výsledek v každé úrovni, takže je zde skvělá motivace se neustále zlepšovat.

Titul je sice vyveden jen v jednoduché 2D grafice, ale ta se k takovéto - experimentální - hře skvěle hodí. Nechybí ani hudební a zvukový doprovod. U zvuků bych však ocenil, kdyby byly méně výrazné. Až na pár menších much není dnešnímu počinu moc co vytknout, a tak se jedná o opravdu zajímavý titul, kterou lze kdykoliv zapnout a pokusit se překonat svůj nejlepší čas. Nebo ten vašeho kamaráda.

 • + vyzývající obtížnosti
 • + zajímavý koncept
 • + motivace ke hraní
 • + zábava
 • - nechytne každého
 • - průběh levelů se opakuje


Autor: Jan Pillár

70%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(9.5 MB)
513×

 • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP, Windows Vista
 • Hardware: Procesor: 500 MHz
  Operační paměť: 128 MB RAM
  Grafická paměť: 8 MB

Hlavního hrdinu ovládáte pomocí kurzorových šipek. Esc pro návrat do menu.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo