Prší: HRA NA MOBIL ZDARMA!

26. 8. 2005 > Mobilní > Karetní

Nezustáváme jen u slibů a anket. Tímto dnem opravdu rozšiřujeme nabídku her, které si můžete zdarma stáhnout, i o ty z řad pro mobilní telefony! Už žádné stokoruny strhnuté z kreditu za stáhnutí javových titulů! A hned první na řadu přichází česká předělávka karetní hry Prší dokonce i s podporou multiplayeru.

Javové hry na mobily nebývají zdarma. Obvykle stojí kolem sta korun. Komu by se však chtěly takové vydřidušské peníze platit? Dnes vám nabízíme titul od českého týmu LOCKinGLASS. Jedná se o předělávku známé karetní hry Prší, které nechybí ani multiplayer v rámci jednoho telefonu. Rozhodně to není poslední javová hra, se kterou se na našem/vašem webu ZDARMA setkáte. Budeme proto rádi, kdybyste nám posílali veškeré vaše tipy na freeware mobilní hry a také názory na tuto novou herní kategorii. Buďto na mail finer@freehry.cz či vyplněním formuláře "POSLAT TIP NA HRU". Přejeme příjemné hraní!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Minimální požadavky
Rozlišení : 96x54 a výš (midp1 kompitabilní)
Java : midp1 a vyšší

Info
Zvuk: ne
Hiscore : ne
Multiplayer : ano

 

 

Hru si stáhnete zabalenou v .rar archivu do počítače, rozbalíte a přes datový kabel, infraport nebo bluetooth nahrajete do mobilního telefonu.


Autor: Martin Pavlíček

  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.
61%
hodnocení
redakce
50%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(65.5 KB)
24277×

  • Operační systém: Java
  • Hardware: Procesor: Midp1 a vyšší
    Operační paměť: Mobil
    Grafická karta: Mobil

Podporuje stylus: ne
Podporuje joy: ano
klávesami 2,4,6,8 nebo joyem vybíráte karty a 5kou (joyem) potvrzujete výběr. Stejně tak se pohybujete i v menu.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo