Probuď Pomeranč!: ZÁPLAVA OVOCE

4. 5. 2007 > Mobilní > Arkády

Jednoho dne jste vykoukli z okna a viděli jste záplavu pomerančů... Valily se všude - po domech, po autech, po ulicích, i po ubohých lidech. Co s tím? No přeci vyskákat až na vrch do samotného nebe! Geniální mobilní klon Icy Toweru. A zadarmo!

Naprosté překvapení a ránu mezi oči mi poskytla nová hra od nejmenované společnosti The Coca-Cola Company se jménem Probuď pomeranče! (PB). PB je kopie FreeHry Icy Tower; v obou jde o to vyskákat po plošinkách (zde po pomerančích) co nejvýše a nespadnout přitom dolů. Cestou vám budou průběh znepříjemňovat jakési černé chuchvalce, nemusíte se jimi ale příliš trápit (i když… já díky jednomu prohrál zrovna ve chvíli, kdy jsem měl 233 tisíc bodů). Aby chuchvalci nemohli založit monopol, budou vám pomáhat vrány a lahve s Fantou. Ty jednak poskytnou bodový bonus a navíc vás vymrští ještě více.

Skvělá vychytávka je i ukládání výsledků do výsledkové listiny a jejich následné odesílání na internet. Zažijete horké chvilky, až se budete snažit překonat spolužáka, který má o pouhý tisíc bodů víc. Uvítal bych ale lepší technické zpracování. Graficky není PB žádný hit a taktéž od auditivní stránky bych chtěl poněkud více, než jen občasné zfetované zapípání. Ale audiovizuální zpracování není to, kvůli čemu hry hrajeme, ne?

Na závěr mohu říct jen následující: Naprosto geniální počin, navíc od autora, od kterého byste to rozhodně nečekali (nebývá zvykem, že by společnost vyrábějící sladké limonády vytvořila skvělou hru). Probuď pomeranče! z mého mobilu jen tak nezmizí.

UPOZORNĚNÍ:

Po klepnutí na odkaz „Stáhnout“ budete přesměrováni na domovskou stránku hry, kde si v kolonce „Stáhnout na PC“ vyberete přesný typ vašeho mobilního telefonu a poté už vám nic nebrání si PB sosnout přímo do počítače (a disponujete-li kabelem, poté i do mobilu).


Autor: Filip Vondrášek

  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
87%
hodnocení
redakce
75%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Java
  • Hardware: Procesor: Java midp1
    Operační paměť: Mobil
    Grafická karta: Mobil

Klávesami 4 a 6 se pohybujete. Víc vědět nepotřebujete. Nic víc tam totiž není. Ne že by to bylo potřeba.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo