Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

PorkAnoid: VE VŠECH POLOHÁCH

18. 10. 2005 > FreeHry > Erotické

Tentokráte se mezi reflektory dostává kombinace dvou hrooozně starých nápadů. Na jedné straně si zapinkáme úžasný arkanoid, ale pak do toho zamotáme jednoho muže. A tenhle surfař se nestará o nic jiného, než o oplodnění co největšího počtu mladých sexy dívek. Tím borcem jste vy!

Vzpomínám si, jak jsem jako malý žral Jamese Bonda a jeho mnohoženství. I když jsem vůbec nechápal, o co jde, netušil, jak se co kam strká, tak jsem na obrazovce viděl obraz vší mužnosti – velkého zabíjejícího a kopulujícího samce. Naše kultura dospěla v míře volnosti sexu dost daleko, ale na rozdíl od Japonska (kde vznikla tahle zajímavost) jsme ještě v dobách pásů cudnosti. Jakého normálního člověka by napadlo skombinovat arkanoid a sexuální orgie? Evropan zabrečí, ale pak se začne divit, co se z toho vyhrbilo… vaše zvědavost bude brzy ukojena… a možná i nějaké ty pudy.

Nejprve se musíme zorientovat v japonském menu. Dolní možnost ukazuje výsledkovou listinu, nahoře si projdete help a uprostřed skočíte na to. Maličký boreček v plavkách si křižuje na kládě oceán a přitom skáče do nebes s rukou vztyčenou jak Superman. Vždy se odrazí v přibližně stejném úhlu, ale pokaždé na druhou stranu (pokud nedopadne na konec, aby se odpálil zpět). Nahoře nad ním čekají jak cihličky srovnané dívky a ženy. Připravené na sex v jednotlivých pozicích vítají našeho hrdinu a směle ho pouští do svého lůna… a pak jako mávnutím kouzelného prutu zmizí. Cílem je všechny oš…t a přitom nespadnout do vody. Každé kolo nějaká nová jiným způsobem nadržená přibude, avšak těšte se i na nabušené paňáky, co si myslí, že jim dívky patří, a tak vás mlátí, zrychlují a posílají všelijakými směry. Tedy, když odhlédneme od „tématu“, tak nám zůstává arkanoid s podivnými odrazy a bez závratných bonusů. Ale zas na konci každého levelu shlédnete velkou a pěknou „scénku“.

Co se týče grafiky, tak se pohybujeme v kreslených gameskách bez nároků na reálnost. Sami uvidíte, jestli vám budou jednoduché linie vyhovovat. Zvuky mě naplnily podivnou směsicí pocitů. Na jedné straně mě vcelku zaujaly, ale nevzrušily mě (což je dle atmosféry jejich účelem). Hudba se při hraní vyskytuje, nicméně působí mdle až neslyšně a dobrý MP3 přehrávač ji snadno přehluší.

Tedy suma sumárum nemůžu doporučit tuhle pařbičku moralizujícím matkám a otcům. Normální člověk to vezme jako zajímavou recesi a párkrát si pinkne, zatímco úchyl si tyhle „orgie“ užije a hru vesele dohraje až do konce...


Autor: Martin Pírko

60%
hodnocení
redakce
38%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(953.3 KB)
27418×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 300 MHz
    Operační paměť: 64 MB
    Grafická karta: 4 MB

Pohybem myši posouváte kmenem a levým tlačítkem vypouštíte borce do akce.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo