Pokémon Trading Card - pokébale leť!

30. 10. 2011 > WebHry > Strategie

Myslíte si, že Pokémoni jsou už dnes dávno mrtví? Ale kdeže, chyba lávky. Malé japonské potvůrky si zase získávají oblibu u mladé generace. Pokud na Pikachu a spol. dosud nemůžete zapomenout, je pro vás určen titul Pokémon Trading Card.

Už ze samotného názvu si i neanglofonní hráči odvodí, kolem čeho se tento titul točí – kolem sběratelských karet. Pakliže vám původní karetní Pokémoni nejsou cizí, neztratíte se ani zde, na druhou stranu se ale nemusíte bát, v případě, že je to pro vás španělská vesnice – obsáhlý tutoriál vám vysvětlí všechny pravidla a herní mechanismy. V podstatě jde o to, že soupeříte buď proti živým hráčům anebo počítačem řízeným protivníkům, prostřednictvím karet.

Alfou a omegou jsou pochopitelně jednotliví Pokémoni, nicméně využijete také energicky či trenérské karty. Postupem času si upravujete svůj balíček karet k obrazu svému (výhodu mají hráči, kteří si za mikroplatby kupují různé bonusy) a můžete se ucházet o nějaké solidní umístění v jedné z několika lig. Celkově vzato je Pokémon Trading Card milým překvapením, které vás dokáže připoutat k monitoru a vymýšlet detailní strategie, jak porazit toho či onoho soupeře.

 

  • + Zpracování
  • + Propracované
  • + Chytlavé
  • + Tutoriál
  • - Zvýhodnění pomoc mikrotransakcí


Autor: Kristýna Nováková

75%
hodnocení
redakce
43%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo