Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Playboy 3

25. 8. 2001 > FreeHry > Erotické

Hra Playboy byla ve své době velmi oblíbená, i přesto, že neměla žádnou grafiku. Druhý díl byl na tom lépe – byl dělaný pro Win, byly v něm i fotky slečen a místností, avšak jedinou jeho chybou bylo, že to byl shareware. Proto se člověk jménem Greedy z KabSoftu rozhodl tuto hru předělat a nazval ji zcela originálně Playboy 3:o). Nutno podotknout, že předělávka to není moc kvalitní a obsahuje velké množství bugů. Opět budete "balit" holky a oblbovat je svými řečičkami jen za tím účelem, abyste je získali. Zpracování se oproti druhému dílu nijak výrazně nezměnilo, jen vymizely obrázky a hudba.
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.

Hra Playboy byla ve své době velmi oblíbená, i přesto, že neměla žádnou grafiku. Druhý díl byl na tom lépe – byl dělaný pro Win, byly v něm i fotky slečen a místností, avšak jedinou jeho chybou bylo, že to byl shareware. Proto se člověk jménem Greedy z KabSoftu rozhodl tuto hru předělat a nazval ji zcela originálně Playboy 3. Nutno podotknout, že předělávka to není moc kvalitní a obsahuje velké množství bugů. Opět budete "balit" holky a oblbovat je svými řečičkami jen za tím účelem, abyste je získali. Zpracování se oproti druhému dílu nijak výrazně nezměnilo, jen vymizely obrázky a hudba.
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.


Autor: Michal Acler

  • Shareware - Software s omezenými funkcemi, který je možno volně distribuovat. Po ozkoušení se může uživatel rozhodnout, zdali zaplatí cenu programu, nebo se registruje.
63%
hodnocení
redakce
97%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(838.9 KB)
14732×

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo