Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Playboy 2003

14. 3. 2004 > FreeHry > Erotické

Tužebně očekávaná česká freewarová hra, jež sklidila mnoho ocenění ještě než spatřila světlo světa, je konečně tady! Oblékněte si to nejlepší oblečení, oprašte staré osvědčené metody seznamování a vydejte se na místa, kde se to pohlednými dívkami jen hemží. Kdo ví, možná právě tamta bude vaší vyvolenou. A nebo to snad bude ta druhá? Tak či onak, jedno je jisté, čeká na vás mnoho hodin kvalitní lechtivé zábavy. Byla by škoda zahodit šanci, které se nám rozhodně nedostává každým dnem.

Naše volání byla vyslyšena, Playboy 2003 vstupuje na scénu spolu s osvědčenými metodami z předchozích dílů, leč s úplně novou vizáží a mnohými inovačními prvky. Není tedy divu, že se kolem této hry z dílen Nitromsoftu utvořil takový humbuk.
Po spuštění si všimnete originálně řešeného menu, které vám ihned nabídne zvolení ústřední postavy. Můžete si vybrat z množství fotografií, nastavit si věk, výšku, dokonce i délku přirození, což dostává celkovou komplexnost na vysokou hranici. Jenomže autoři šli ještě dál, a tak je tu možnost trochu taktizovat díky vychytaným RPG prvkům. Máme totiž na výběr dva ze sedmi charakterů, jež nám budou přidávat či naopak ubírat patřičné atributy. Inu takový zloděj si umí sem tam někdy „vypůjčit“ z místního supermarketu některé věci zadarmo, ale má snad úspěch u dívek? Pokud zvolíte složku sex-appeal za svůj hlavní rys, tento problém bude pro vás navždy vyřešen, ale všude kolem bude panovat závist. Je to těžké, ale vybere si opravdu každý.

Pokud si myslíte, že interaktivní „balení koček“ je jednoduché jako facka, plete se. Abyste okouzlili tu či onu dívku, musíte mít dostatečné množství invence, což si však žádá nějaké ty finance do začátku, kupříkladu na nové, o něco modernější oblečení. A tak si najdete v novinách nebo na internetu práci, která vás bude dennodenně ochuzovat o drahocenný čas i síly. Když vám přece jen trocha posledních dvou zmiňovaných atributů vybude k dobru, vyrazíte si například na diskotéku, do nočního klubu, hospody, parku či na koupaliště, abyste konečně okusili své schopnosti dobyvatele ženských srdcí. Způsobů navázání řeči je mnoho, větší část budete dozajista znát už z předchozích dílů, což se týká také způsobů komunikace. Častokráte dostanete košem, někdy se ovšem propracujete ke zdárnému cíly a svou vyvolenou dostanete do postele. Záleží jen na vás, jestli jí budete naprosto věrný nebo jestli se ohlédnete za každou jinou sukní, přičemž každé z nich prohledáte šuplíky a pročistíte konta. Jak říkám, možností je skutečně nepřeberné množství a hratelnost náramná. Pokud se do Playboy 2003 ponoříte jednou, už jen stěží se od něj budete odpoutávat, a právě to je podstatné. Nic jiného snad netřeba dodávat. Příjemnou zábavu.

 

*pokud se vám zdá býti 50 MB příliš mnoho, stáhněte si "osekanou" verzi čítající 12 MB - stahujte zde


Autor: Tomáš Vrána

  • RPG - Role Playing Game - hra na hrdiny.
90%
hodnocení
redakce
79%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(52.4 MB)
117795×

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo