Pixie Hollow - brána do jiného světa

2. 1. 2011 > WebHry > RPG

Kdo by nechtěl žít v kouzelném světě zbaveném všech všedních problémů s klidem a pohodou na každém kroku? Přestěhujte se do disneyovského světa víl.

Do naší rodiny webovek od známé americké společnosti dnes přibude další člen, a to Pixie Hollow. Hra vás zavede do kouzelného světa víl, který si určitě zamilujete  - tedy pokud je vám mezi 5-12 lety a jste holka. Před samotným vpuštěním do světa si vyberete pohlaví a vzhled svého avatara (mimochodem jim můžete dávat velmi poetická jména :o)), s nímž se pustíte mezi ostatní víly a víláky z celého světa.

Vaší hlavní náplní budou příběhové questy a minihry, za jejichž splnění získáváte odměny v podobě květin a ovoce, za které si v obchodě můžete nakoupit nové oblečení, účesy a další věci. Jedná se přitom o jednoduché úkony jako je vaření koláče, šití šatů, sbírání kapek vody na pavučině a další. Skvělou atmosféru výborně doplňuje na míru ušité audiovizuální zpracování. Pokud hledáte jednoduchou nenásilnou hru, k níž byste odklidili svého potomka, aniž by utrpěl mentální trauma, našli jste.

  • + Atmosféra
  • + Zpracování
  • + Spousta miniher
  • - Premium účet
  • - Spíše jen pro holky


Autor: Kristýna Nováková

75%
hodnocení
redakce
28%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo