Pirates of the Burning Sea – bacha na mořskou nemoc

28. 12. 2010 > FreeHry > Onlinové/MMO

Připravte si rapír, pistoli, loď a vyražte bojovat proti nástrahám moře s lebkou a zkříženými hnáty. Nebo se snad přidáte na stranu pirátů? Ať tak, či tak, určitě si užijete spoustu zábavy!

Nejprve si zvolíte svou postavu, vyberete jí jednu ze čtyř národností (GBR, FRA, SPA a piráti), zvolíte druh povolání, přičemž piráti mají pouze dvě, ostatní postavy čtyři. Dostane se například na obchodníky, důstojníky či dobrodruhy. Následně se dostanete k vzhledu postavy, od vlasů, až po oblečení.

Berličkou při prvních herních krůčcích vám bude tutoriál, po jehož absolvování se objevíte v přístavu a vše co uděláte, je už jen na vás. Hlavním lákadlem je boj s loděmi na moři. Bojovat se dá přímo lodí, nebo se zaháknete za protivníka a vlezete mu na palubu. Hra se přepne do RPG boje za vaši postavu a po boku své posádky bojujete mečem či střelnou zbraní.

V Pirates of the Burning Sea tvoříte úrovně, jak jste zvyklí z jiných MMO her. Maximální úroveň je padesát. Co se lodí týče, můžete si kupovat nové, nebo ty vlastní vylepšovat. Rozloha světa je celkem velká, ale nevyhneme se různým načítacím částím, které ale netrvají nijak dlouho. Graficky je Pirate of the Burning Sea nádherné, ale nevyhneme se odbytým detailům a ostrým hranám. Každopádně však oceníte detaily jako svojí posádku na lodi, jak střílí do protivníka, jak vítr natahuje plachty, nebo jak letí munice a dělá škodu na protivníkově lodi.

Pirates of the Burning Sea je určitě zajímavý a hlavně originální titul, který určitě stojí za zkoušku. A to vše nyní zdarma!

 

 • + Grafika
 • + originalita
 • + možnosti
 • - Místy zdlouhavé


Autor: Roman Brožek

 • RPG - Role Playing Game - hra na hrdiny.
94%
hodnocení
redakce
64%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

 • Operační systém: Win 2000, Win XP, Windows Vista
 • Hardware: Procesor: 1.5 GHz
  Oeprační paměť: 512 MB
  Grafická karta: 128 MB

screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo