Pirate Storm - hej hou, piráti už jdou

7. 8. 2011 > WebHry > Strategie

Piráti, mořské příšery, letité poklady, slaná voda na palubě a svěží vítr v obličeji – to je novinka od BigPointu jménem Pirate Storm. Jste dost odvážní na to, abyste mohli brázdit tyto virtuální vody?

Pravda, v dnešní době už povolání piráta vypadá trochu jinak, ale zkuste nyní zapomenout na představu agresivního zlořáda se samopalem a zkuste si představit tu klasickou verzi – lebka, zkřížené hnáty, hák místo ruky, dřevěná noha a papoušek na rameni. V Pirate Storm dostanete k dispozici vlastní vyzbrojenou loď a pak už šup přímo na širé moře.

Namísto bezcílného brázdění ovšem budete plnit úkoly typu „zabij deset mořských příšer“, či „potop pět lodí“ – za splněné úkoly získáte tučnou peněžitou odměnu, a kdyby vám nestačila ani ta, při soubojích padají z nepřátel bedny s bonusy. Za získané peníze a diamanty si u obchodníka v přístavu (mírová zóna) si svou loďku můžete vylepšovat o nové paluby či kanóny, případně si koupit úplně nové plavidlo. Bojovat se dá i se samotnými hráči, případně tvořit aliance a naopak s nimi spolupracovat.

Pěkné grafické zpracování s povedenými flash animacemi dotvářejí tu správnou atmosféru. Pirate Storm je příjemná hra, která si nevyžaduje zase až tolik času, jako některé jiné webové hry, a je tak ideální i pro příležitostné hráče. Moři zdar!

  • + Grafika
  • + Atmosféra
  • + Časově nenáročné
  • - Premiový účet
  • - Málo novinek v žánru


Autor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
75%
hodnocení
redakce
83%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo