Pie Bill Gates!

5. 1. 2003 > FreeHry > Arkády

Určitě se vám někdy zasekly Windows. V tu chvíli jste jistě měli chuť nakopat šéfa Microsoft Billa Gatese někam. Bohužel prakticky nejbohatšího muže světa do onoho místa nakopat nemůžete. Ale co mu přímo do "xichtu" hodit koláč? Je to sice opět prakticky nemožné, ale díky jednoduché zábavné hře Pie Bill Gates! si to můžete vyzkoušet.

Odpůrců skoro monopolního Microsoftu je spousty. Díky internetu se šíří různé vtípky. Určitě jste viděli nějaký vtipný obrázek, ale her zas tolik ne. Jednou z her byla i XBill. To ale nebylo ono. Svojí touhu nakopat Gatese jste zde moc neuspokojili, protože grafika byla kreslená. Zatímco hra Pie Bill Gates obsahuje fotku Gatese. Takže by vám to mohlo vaše touhy uspokojit. :-)

Hra je opravdu jednoduchá a moc dlouho popisovat se nedá. Hlavním motivem hry je zaplácat koláči nejvíc obličejů Gatese, které na vás vykukují z 13 děr. Abyste nemohli pálit pořád, hra je časově omezená. Máte k dispozici půl minuty na střelbu po Billech. A po odpočítání půl minuty se objeví hláška, kde máte zapsáno skóre. Bohužel hra je jen vtípek, tak byste zde Hi-score tabulku těžko hledali. A to je celá hra.

Grafická úprava hry je podprůměrná. Co byste čekali od takové jednoduchosti?  Jediné co zde oceňuji je rozmáznutí koláče po Billově obličeji. Je to velmi krátký proces, ale při pozorném vnímání zjistíte, jak je to "dokonalé".  Nakreslený koláč se totiž opravdu pěkně rozmázne po Gatesově "držce" a pak pomalu stéká.

Tak to by bylo asi všechno k této hře. A závěr? Pokud jste odpůrci Microsoftu nebo se vám často sekají Windows, nehleďte na hodnocení a stahujte!   


Autor: Tomáš Tauber

9%
hodnocení
redakce
40%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(147.5 KB)
148737×

screenshot screenshot
pocitadlo