Perfect Couple - dokonale sladěný pár

15. 6. 2009 > Mobilní > Arkády

Oblékněte podle svých představ, ač omezených, jeden heterosexuální pár a vytvořte tak dvě dokonale sladěné osoby, které by si následně mohly společně vyrazit na zamilovanou procházku, maškarní bál nebo třeba ples.

To, že oblékání (především těch druhých) je zábavné, již dávno víme. Někdo rád šatí svou oblíbenou panenku, jiný zase svého věrného čtyřnohého přítele. Mobilní titul Perfect Couple kráčí právě v těchto stopách, přičemž ho ocení zejména něžné pohlaví. Zkrášlovat se ovšem nebude němá hračka s prkennými pohyby, ani žádné zvířectvo, ale dva anonymní lidští zástupci – žena a muž.

Autoři se při tvorbě Perfect Couple chovali gentlemansky, a tak se vaším prvním objektem stává mladá krásná dívka, která má na svém štíhlém těle pouze spodní prádlo. Následně je jenom na vás, jak ji ošatíte. Samozřejmě, jste omezeni výběrem, který navíc není nikterak nadmíru obsáhlý, ale i tak můžete nejrůzněji kombinovat a vytvářet odlišné možnosti.

K dispozici jsou rozličné trička, blůzky, košile, společenské šaty, kalhoty, ale také účesy či doplňky jako kabelky, klobouky nebo brýle. Jakmile budete s vytvořenou image spokojeni, nastupuje na řadu mládenec ve slipech, který podstoupí stejnou proceduru, zajisté s určitými změnami. Tím vše ale nekončí. Následně totiž zjistíte, na kolik procent se vám podařilo váš pár po módní stránce sladit, což je svým způsobem zajímavé a motivační zakončení.

Perfect Couple neoplývá vyloženě originalitou, po určitém čase navíc začíná být přece jen stereotypní. Samotných možností ve výběru oblečení a doplňků mohlo být více, to stejné platí o různorodějších postavách, najdeme zde pouze zástupce ideálu krásy s pevně stanovenými fyzickými proporcemi. I tak se ale jedná o docela zábavné dílko, které potěší především hravé dívky - pravdou je, že i mě začalo to oblékání  vcelku bavit. Snad to nebude mít nějaký zásadnější dopad na mužskou populaci.  

  • + příjemná grafika
  • + měřič "sladěnosti"
  • + na pár chvil zabaví...
  • - mohlo být více možností a širší výběr
  • - ...po pár chvílích omrzí


Autor: David Fochler

70%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Java
  • Hardware: J2ME

4, 6, 0, 5


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo