Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Passion Dreams: SVLÉKNĚTE JE

21. 11. 2006 > FreeHry > Erotické

Passion Dreams je hra mírně eroticky laděná, v níž musíte jako obyčejný pobuda na balkónu vysvléci do naha co možná nejvíce kolemjdoucích žen. Chcete vědět, jak na to? Přečtěte si recenzi, poradíme vám.

Erotických her není nikdy dost, o to více jsem vítal Passion Dreams. Jak jsem již nastínil v perexu, v roli nadrženého člověka, jenž číhá na balkóně svého domu, musíte okrást o šaty co možná nejvíce oblečených holek, které si jen tak náhodou kráčí kolem. Máte k tomu rybářský prut s háčkem, který musíte ve správné chvíli vytáhnout nahoru, aby zachytnul šaty sličné ženy, jež následně s pokřikem děsu uteče pryč. Vskutku úchylné, ale pro malou chvíli zábavné.

Bohužel však jen malou chvíli - Passion Dreams je velice jednoduchá hra, ve které nejde o nic jiného. Postupem bude sice narůstat obtížnost, času zároveň ubývat, nicméně dříve nebo později hru asi ukončíte. Většinou úkoly spočívají ve vysvlečení té nebo oné slečny s tou nebo onou barvu oblečení. A to je pro zabavení opravdu málo, kór když slintám na monitor a čekám, co nového se objeví, co nového odkryji... no a ono hov*o

Ani grafická stránka příliš nepotěší a přestože na první dojem vypadá hezky, druhý již tak příjemný není. Postavy chodí trhaně, ulítle, odbytě a nevím co ještě. Celkově hra nepůsobí „propracovaným“ dojmem (jinak by se dalo mluvit o podprsí žen) a začne vás tak ruku v ruce s vlastní náplní nudit. Holt škoda... je to škoda... a veliká škoda. Ale co se dá dělat.

Passion Dreams je zkrátka jednoduchý titul erotického ražení. Nelze od něj očekávat nic zázračného, nezabaví na dlouho, ale pro zpříjemnění volné chvilky možná přijde v hod. Hlavně se trochu kroťte, ať to nepřeženete. Facka od ženské fakt bolí, bych mohl vyprávět...


Autor: David Marák

50%
hodnocení
redakce
36%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 200 MHz
    Operační paměť: 32 MB

Šipky a mezerník pro ovládání postačí.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo