Painter: AŤ VÁS NECHYTÍ

30. 6. 2007 > FreeHry > Ostatní

Jednoduchý princip a spousta zábavy, o tom je dnešní hra. Stanete se kreslířem čar pronásledovaným rychlým velkým zlem. Vašim úkolem bude dokončit jeden obrazec na chodníku světa. Zvládnete to, nebo propadnete do zapomnění?

Vzpomene si někdo z vás na staré Atari? Nemyslím si. Dnešní generace hráčů zapomíná na své předchůdce a jejich první mašiny ne nepodobné tomu, co se dnes prodává za dvě stovky na tržnicích. Dobré nápady ale neumírají a tak se k nám vrací v podobě remakeu klasický Gamepainter od Sinister Development. Prověřenost časem zaručuje, že se budete dobře bavit.

 

 

 

Stanete se malou kapkou v síti čar a vašim úkolem bude objet všechny objekty ze sítě, tímto je vybarvit a dostat se do dalšího kola. Nebude to tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá – v každém kole na vás čeká záhadná stvůra, duch, který vás pronásleduje a chce se vás zbavit jednou pro vždy. Máte tři životy, postupujete po sítích jednoduchých geometrických tvarů nebo složitějších obrazců (hmyzí hlava a podobné vychytávky) a doufáte, že dojdete co nejdál.

 

 

 

Nečekejte žádné technologické orgie, tato hra je o zpracování klasického nápadu pro moderní operační systémy, nic víc, nic míň. Painter je silně návykový, zvláště jestli se vám v něm začne dařit. Nejde vám to? Pak to nemá cenu hrát. Pusťte si raději svůj oblíbený seriál, posekejte trávník anebo něco takového.


Autor: Martin Pírko

55%
hodnocení
redakce
100%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(2.1 MB)
814×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 200 MHz MHz
    Operační paměť: 64 MB

Šipkami určujete, kam váš Painter pojede.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo