Out Of Order: V JINÉM SVĚTĚ

12. 5. 2007 > FreeHry > Adventury

Představte si, že se jednou ráno probudíte, vyjdete z pokoje a najednou zjistíte, že nejste ve vašem rodném domě, ale na úplně neznámém super technicky vybaveném místě. Nechápete, co se kolem vás děje. A počítače na vás mluví.

Starým dobrým 2D adventurám nikdy nechyběl vtip a krásná ruční kresba. Out Of Order se blíží ideálu těchto klasických hříček. Úplně obyčejný život Hurforda Schlitzinga přeruší jeden večer neobyčejná bouře a přenese jeho pokoj do podivného mimozemského světa s různými místnostmi obývanými těmi nejroztodivnějšími obyvateli.

Vašim úkolem je dostat se zpět do náručí rodné Země. Ve vašem pokoji visí plakát matky Země, na který budete mnohokrát nostalgicky hledět, jak se budete snažit domluvit s podivnými roboty, extravagantními alieny a úplně ujetými lidmi. Sem tam na vás čeká lehčí či těžší hádanka, používáte předměty atd. Prostě jako v každé normální adventuře.

Právě, všechno je zde jako v normální 2D komerční adventuře. Břitkým humorem se OOO dokonce vyrovná největším peckám žánru, sem tam se budete válet smíchem po podlaze, tedy pokud umíte alespoň trochu anglicky. Grafika taky stojí za hřích, tedy pokud máte rádi kresby a nemusíte „renderig“ a podobná cizí slova. Máme před sebou kus klasického herního umění.


Autor: Martin Pírko

90%
hodnocení
redakce
70%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(8.4 MB)
1019×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 300 MHz
    Operační paměť: 64 MB

Pravým tlačítkem myši měníte typ akce a levým akci uskutečníte.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo