Okulděje III: VĚČNÝ STRACH

12. 1. 2007 > FreeHry > Adventury

Okulděje III je hororová adventura, jejíž napínavý scénář se opírá o skutečné události. Tajuplné městecko, po němž je pojmenována tato hra, skýtá nevšední rozuzlení. Prozkoumáte desítky lokací, kde na vás čeká spousta záhad. Tak vzhůru za dobrodružstvím!

Hra Okulděje III: Věčný strach byla vytvořeny pro soutěž Becherovka Game 2006, kde tato hororová adventura získala druhé místo. Příběh vznikl podle skutečné události, jejímž hlavním hrdinou je třicetiletý chlápek jménem Aleš. Ten vyráží do horského městečka Okulděje, kde se na místním nádraží setká s dalšími účastníky akce.

V městečku ale i v jeho okolí projdete desítky míst, kde budete řešit záhadné logické úkoly, luštit starobylé hlavolamy a podobně. Navíc si v průběhu zahrajete akční hru na mobilním telefonu a uvidíte mírně eroticky laděnou scénku. Příběh je zpracován nápaditě, zdobí jej zajímavý scénář s tajemnou atmosférou, navíc i v černobílé grafice. Přitom vám do pozadí hraje dosti temná hudba, která vytváří prostředí jak má být. Přeji příjemnou zábavu.


Autor: David Chodura

74%
hodnocení
redakce
79%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(4.7 MB)
2972×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 300 MHz
    Operační paměť: 32 MB
    Grafická karta: 16 MB

Stačí jen myš, popřípadně mezerník k potvrzení.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo