Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Numerománie: KRASAVICE A ČÍSLA

28. 3. 2006 > FreeHry > Erotické

Máte dost své přítelkyně? Přestal vás bavit nudný stereotyp dluhotrvajícího vztahu? Toužíte se konečně podívat na nějakou pořádnou ženskou? Nebuďte smutní a raději zbystřete své oči, jelikož se pokochají krásnými těly neméně krásných dívek. A možná si i zapřemýšlíte...

Petr Václavek hlásící se k české národnosti vytvořil erotickou, zábavnou, multiplayerovou a hlavně nebezpečnou hru nesoucí název Numerománie. Že by trocha logiky a roztomilých dam? Přesně tak! Nicméně autor tohoto díla zariskoval svou odvážností, protože implantovat obrázek Pamely Andersenové do titulu chce kapánek kuráže. Třeba s touto atraktivní herečkou podepsal licenční práva na uveřejnění její fotografie. Čert ví!

Numerománie je založena na principu notné dávky štěstí a multiplayeru. Lze hrát ve dvou, či ve čtyřech lidech. Vašim hlavním úkolem je sesbírat co nejvyšší součet čísel ze všech zúčastněných protihráčů. Systém dílka se opírá o náhodně zvolenou řadu číslic. Zde jsou umístěny numera od mínus 9 do 9. Při výběru čísla si samozřejmě vybíráte co nejlukrativnější hodnotu, která se vám započítává do konečného vysvědčení. Klání končí tehdy, když společně vybílíte herní pole. Nejenom, že jeden z vás hráčů vyhraje, ale také poražení dostanou cenu útěchy. Krásný pohled na drze provokující materiál něžného pohlaví. Sladkých výher i proher bude zcela jistě dost, ale pojďme se podívat, čím vás ženušky ochromí. Celkem je čtyřiatřicet nestydatých dam. Vašemu oku neuniknou silikonová ňadra, kreslené krasotinky, hezké ksichtíky, krásně zaoblené tvary těla, zlé výrazy ve tváři, provokativní poloha tělíčka, apod. Prostě a jistě budete mít velké problémy s určováním nej-sexy  dívky.

Grafické zpracování numerománie je příšerné, až k pláči ženoucí. Nepěkné zobrazení herních prvků, žalostný vzhled rámečků, atp. Hudební náznaky v tomto díle bohužel nenajdete. Možná si autor říkal, že v jednoduchosti je síla. Jediným velkým plusem celé hry je multiplayer a velké ukojení vašich představ v čtyřiatřiceti levelech. Tedy pro nechápavější lidstvo bambilón lahodných dam.

Numerománie se stává dílem, které v žádném případě nepřeklene padesáti procentní hranici hodnocení freewareových titulů. Konec konců proč vám nedopřát vcelku nudný počin…


Autor: Ivan Fiker

  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.
41%
hodnocení
redakce
27%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(1.5 MB)
16444×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 200 MHz
    Operační paměť: 32 MB
    Grafická karta: 4 MB

Veškerý pohyb a výběr číslic obstará myš.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo