NovaWare: Clicked: RYCHLE A JEŠTĚ RYCHLEJI!

24. 6. 2007 > FreeHry > Ostatní

Máte rádi experimenty? V tom případě byste si neměli nechat ujít právě nabízený počin, jenž se mimo jiné řadí mezi takzvané rychlovky. Tato kombinace totiž nedopadla vůbec špatně. Nevěříte? Pak čtěte dále.

Jelikož je NovaWare experiment, počítejte s originálností, která rozhodně není na poli PC her obvyklá. A v čem že spočívá? Inu, hlavně v neznalosti – budete hrát mnohé minihry, aniž byste mohli tušit, co vás v nich zajímavého čeká. Jedná se vlastně o soubor spousty malých a ještě menších her, ovšem rozhodně ne nudných!

Můžete je hrát samostatně, hezky jednu po druhé, anebo si vybrat mód, kde se vám náhodně střídají. Tuhle vám podletí pod nos jednoduchý úkol, poté těžký, nicméně mějte na paměti, že i v tomto případě může zdání klamat – ne každá část je tak jednoduchá, jak vypadá.

Minihry jsou jinak typu - uhas oheň, klikni na kostku jakmile bude červená, vypočítej jednoduchý příklad, či třeba rozřaď tečky - vše musíte stihnout a pochopit v krátkém časovém intervalu.

Grafika je pěkná, byť ne trojrozměrná, ovšem to ani není třeba. Občas také uslyšíte jednodušší zvuk a ve hře vás bude doprovázet i - časem poměrně otravná - hudba.

Hra je nejzábavnější do té doby, než všechny minihry dohrajete třikrát a posléze se v nich už jen postupně zdokonalujete – nic vás pak prostě nepřekvapí. Bylo by pěkné, kdyby někdo tento nápad dotáhl do konce, vytvořil by nějaký pěkný editor, pomocí něhož by hráči vytvářeli a poté na internet umisťovali své výtvory...


Autor: Jan Krpeš

80%
hodnocení
redakce
52%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 800 MHz MHz
    Operační paměť: 128 MB

Celá hra se ovládá pomocí myši.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo