NetPanzer – staňte se velitelem

18. 6. 2009 > FreeHry > Strategie

Hra, která vás nebude nutit zabývat se zdlouhavou stavbou základny a shromažďováním strategických surovin. Místo toho vás pošle rovnou do akce, proti nelítostným protihráčům. Neváhejte a vstupte do největší tankové bitvy jakou kdy lidstvo spatřilo!

NetPanzer je takový Quake 3 Arena ve světě multiplayerových strategií. Nečekejte proto hru, která donutí pracovat vaše mozkové závity na největší otáčky. Spíše se zde uplatní lidé, kteří se umí bleskově rozhodovat v kritických momentech a chopit se jakékoliv příležitosti, jež vám umožní dostat se nepříteli do zad a pořádně mu zatopit.

Do herního světa vstoupíte s nemalou armádou tanků a vaším cílem bude obsadit co nejvíce taktických bodů, kde budete moci vyrábět nové stroje, jenž vám pomohou k poražení vašich nepřátel. Vyrábět budete moc až deset druhů tanků, které disponují rozdílnými vlastnostmi. Většinou jde o rychlost stavby, délku dostřelu či množství životů. Pokud náhodou přijdete o celou svou armádu tak nezoufejte, někde na mapě se vám objeví nová a směle můžete pokračovat ve vaší válečné operaci.

Hra je velmi zábavná a na obrazovce se pořád něco děje. Boje jsou velmi akční a rychlé. Díky tomu nehrozí, že by se rychle dostavila nuda a frustrace. Největším mínusem NetPanzeru je málo serverů s velkým pingem a úděsná umělá inteligence jednotek. Dostat jednotku z místa A do místa je B je pomalu nadlidský úkol. Vaše tanky jsou téměř neschopny prokličkovat překážkami a často se bezcílně motají na místě.

Na obrázcích působí grafika velmi nevýrazně, v pohybu toto tvrzení, ale rozhodně neplatí a můžete se těšit na spoustu nádherných výbuchů, díky nimž zůstávají v terénu malé krátery a odlétávající trosky z vašich nepřátel. Zvukový a hudební doprovod je nevýrazný a většinu lidí určitě neurazí.

I přes všechny výhrady je NetPanzer příjemnou a oddychovou strategií, která by mohla chytnout i hráče, co zrovna strategiím neholdují. Nebýt špatného pathfindingu bylo by hodnocení určitě vyšší.

  • + Grafika
  • + Rozmanité jednotky
  • + Zábavnost
  • - pathfinding jednotek
  • - málo serverů


Autor: Jakub Zelenka

65%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(9.1 MB)
843×

  • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP, Windows Vista, Linux, Jiný
  • Hardware: Procesor 360 MHz, 128 MB RAM, 32 MB grafická karta

myší


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo