Nebulon Invaders: ROZTOČTE KLASIKU

7. 6. 2007 > FreeHry > Automaty

Světem koluje mnoho variací všelijakých vesmírných stříleček, u nichž se vzbouřily mimozemské rasy a začaly útočit na naši rodnou matičku Zemi. Právě nabízený „x-tý“ remake přitom třeba nezapadne do hlubin zapomnění. Chcete se o něm dozvědět více?

Proč hrát právě tuto hru? Možná právě proto, že není náročná na hardware a přitom si zakroužíte kolem planety, kde potkáte klasické Space Invaders. Máte za úkol je samozřejmě postřílet. Létají opravdu všude, stále jich přibývá a tempo hry se neustále mění - dle vás a vašich pohybů.

Nečekejte velké rozlišení, ani žádnou 3D akceleraci. Hudba se hodí k motivu, takže můžete zavzpomínat na Space Invaders ještě jako na hru, se kterou jste se setkávali na automatech. Za každého vetřelce máte určitý počet bodů, samozřejmě si ale také musíte dávat pozor na své životy – máte tři. Zabít se můžete čtyřmi způsoby – nepřátelskou kulkou, explozí (bedny, které padají), přímým stykem s protivníkem nebo - poslední možnost - cizák se dostane až na planetu a vylodí se.

Nebulon Invaders rozhodně doporučuji, je opravdu pro všechny, nezáleží na stylu her, které rádi hrajete. A co následuje po skončení? Přece Hall Of Champions, čili HighScore. Zkuste překonat své přátele!


Autor: Jan Krpeš

75%
hodnocení
redakce
40%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 300 MHz
    Operační paměť: 128 MB

Hru ovládáte klávesnicí pomocí kurzorových šipek. Pravá/levá šipka určuje směr, šipka dolů pak aktivuje pauzu. Mezerníkem střílíte. Pomocí escape ukončíte hru. Ovládání pomocí joysticku a pomocné klávesy, viz přiložená dokumentace.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo