Musqutio Madness: ODVÁŽNÝ KOMÁR

29. 8. 2007 > FreeHry > Akční

Vyznavači netradičních a velice pikantních her zbystřete zrak, jelikož přichází mezi vás něco, co tu ještě nebylo. Musqutio Madness je komár s velkým K a nějaké asteroidy ho nerozhodí. Co? Jaké asteroidy? No nedívejte se tak nevěřícně a pokračujte dále ve čtení.

Komár Musqutio je postaven před nelehký úkol – proletět rojem asteroidů a vesmírných nepřátelských flotil. Nějaké šance na přežití zde určitě jsou, ale nepočítejte s tím, že vaše mini tělíčko obstojí před tunami ostrých kamenů a krvelačných monster.

Cestou k tíženému vysvobození se s Musqutio setkáte s nepřeberným množstvím nepřátel a různých bonusových vylepšovadel. Máme na mysli obrané aury, kolmé i rotující střely a v neposlední řadě doplnění, už tak zdecimovaného života.

Grafické zpracování Musqutio Madness v sobě neskrývá nic, co by stalo za kladné hodnocení. Vcelku pofidérní herní prostředí a detailní prvky se opalují na Floridě. Zvuková stránka se pro změnu vyhřívá na zapadlých ostrůvcích v Karibiku. Co se týče dojmu hratelnosti, tak vás opět moc nepotěším, jelikož stereotypní zabíjení nepřátel a vesmírné pozadí nezaručují nikterak velkou zábavu.

Musqutio Madness je podprůměrným počinem, který vás maximálně může zabavit na několik desítek vteřin a to ještě jestli vůbec. Ale víte co je na této hře nejkrásnějšího? Vypínání celého titulu! V momentě, kdy vás přestane bavit život komára, bouchněte do tlačítka ESC – vypne se hra, zobrazí se vám highscore, poté ještě jednou stiskněte ESC a jste z celého šílenství venku. Takže pro shrnutí – dvakrát zasebou ťukněte do klávesy ESC a máte vyhráno.


Autor: Ivan Fiker

38%
hodnocení
redakce
100%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 200 MHz
    Operační paměť: 64 MB
    Grafická karta: 64 MB

Pohyb - kontextovými šipkami, střelba - mezerníkem.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo