Moshi Monsters - příšerky v. o. s.

9. 10. 2011 > WebHry > RPG

Moshi Monsters je po dlouhé době zase titulem, který nás v redakci maximálně překvapil. Ba co víc, on nás dokonce dokázal překvapit příjemně.

Hned zkraje musím uvést věci na pravou míru – ačkoli je Moshi Monsters prezentováno jako hra pro děti, je docela možné, že ani dospělí hráči se od ní nebudou moci odtrhnout. Vše začíná výběrem vašeho monstra – o ně se také budete muset starat, na oplátku se z něj ovšem stane sympatický a roztomilý společník, kterého si hned oblíbíte.

Kromě plnění základních potřeb vašeho monstra, což je například zdraví, se ke slovu přihlásí také upravování jeho zevnějšku a také onoho malého domku. Jak už to tak bývá, nic není zadarmo, a také v tomto světě najdete virtuální měnu, diamanty, za kterou si můžete některý z nepřeberného množství předmětů zakoupit.

A tady se o slovo hlásí jeden z nejlepší aspektů hry, to jste právě vydělávání peněz. Nemusíte chodit nikam do práce a několik hodin čekat na návrat své postavy. Prostě a jednoduše si zahrajete jednu z miniher a podle toho, jak budete úspěšní, tolik diamantů získáte. Na výběr je přitom hned několik desítek různých hříček dělících se do dvou kategorií – puzzly a arkády.

Prvně jmenované vám trochu provětrají mozek (nečekejte však žádné IQ tesy, jde přece o hru pro děti), vyzkoušet můžete například doplňování čísel do řady, poznávání vlajek států či jednoduchou matematiku. Naopak v arkádových hrách vás čeká bourání hradu či chytání motýlů. A kdyby vám tato monstrózní nálož přece jen nestačila, můžete si zajít do zábavního parku a vyzkoušet všechny flashové hry tvůrců.

V Moshi Monsters máte zkrátka pořád, co dělat, nikdy se nebudete nudit. Je pravda, že i tady naleznete premiový účet, jenž vám zablokuje nějaké hry a VIP části, jinak ale lze hrát bez omezení. Navíc v pěkném grafickém zpracování.

  • + Kreslená grafika
  • + Atmosféra
  • + Spousta her
  • + Logické hříčky
  • + Chytlavé
  • - Premiový účet
  • - Děti mohou mít problémy s aj


Autor: Kristýna Nováková

  • Flash - Software spustitelný přímo z prohlížeče přes potřebný flash přehrávač. Není tudíž nutné stažení a nainstalování.
85%
hodnocení
redakce
100%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo