Monsters Game: UPÍŘÍ A VLKODLACI NA DRUHOU

9. 3. 2008 > WebHry > RPG

Nadevše milujete upíry a vlkodlaky, ale už máte plné zuby BiteFightu? Pak tu dnes máme hru určenou právě pro vás! MonstersGame se touto tematikou zabývá taktéž, proto je jen na vás, jaký si ze zmíněných dvou titul vyberete. A právě vydaná recenze má za úkol pomoct vám při rozhodování.

Zatímco BiteFight vytvořil tým GameForge, MonstersGame mají na svědomí RedMoon Studio. Přesto bychom řekli, že RedMoon Studi má ve tvorbě her trošku navrch. Proto pro nás bylo nepříjemné zjištění, jak rozporuplný titul z jejich výrobní linky vyjel nyní.

Již při pohledu na samotný vzhled Monstergame můžete najít jisté podobnosti s BF, přičemž při bližším prozkoumání herních možností zjistíte, že prvotní podobnost se změní na totožnost. Naleznete úplně ty samé možnosti – někdy se stejným názvem, někdy s jiným. Také zde můžete lovit, pracovat, krášlit svoje doupě, bojovat... prostě hotové jednovaječné dvojče. Až na jednu drobnost – zde se obě rasy liší mimo jiné i speciálními schopnosti, jež se vám budou hodit v boji.

Naneštěstí hra po svém předchůdci dostala do vínku i nepříliš dobrou hratelnost. Bavit se při hraní budete asi jako u sledování baletního vystoupení. Neustále čekáte, až váš avatar doloví/dopracuje a podobně. Je až s podivem, že tvůrci s něčím takovým měli odvahu vylézt na veřejnost. Možná, že kdyby titul nějak vylepšili, překousli bychom to, ale takhle ne.

Všechno, co lze nalézt v MonsterGame jsme tu už jednou měli. A bylo to ještě o fous (malý fous) lepší. S trochou nadsázky by se dalo říct, že jsme ani nemuseli sepisovat tuto recenzi, neboť by stačilo zkopírovat tu na BF. Co dodat na závěr? Snad jen přání, abychom se už nikdy v životě něčeho takového nedočkali.
  • + pár drobností
  • + speciální vlasnosti
  • + "alternativa" BiteFight
  • - kopie
  • - stereotyp
  • - nedotažené
  • - škoda slov...


Autor: Kristýna Nováková

50%
hodnocení
redakce
27%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo