Monopoly 3: PODNIKATELEM BÝTI

13. 1. 2007 > FreeHry > Strategie

Máte rádi hry typu Dostihy a sázky nebo Monopoly? Rádi obchodujete s pozemky a hrajete si na pány v oblecích s nechutně naplněnými bankovními konty? Pokud ano, rozhodně si nenechte ujít dnešní hříčku – je vám šitá přímo na míru

Člověka, který nikdy nepřišel do styku s asi nejznámější deskovou hrou na světě, Monopoly, byste jen těžko hledali. Dnes vám přinášíme pravděpodobně nejpropracovanější virtuální verzi této klasiky. Vězte, že opravdu stojí za to.

Velmi zajímavou vlastností je bezpochyby obrovská volnost, a to především co se týče pravidel. Dá se toho nastavit opravdu mnoho. Další devizou je multiplayer. Málokdo se pravděpodobně spokojí s počítačem ovládaným protivníkem. Grafické zpracování dopadlo na jedničku, hra je kompletně 3D a máte skutečně pocit, že sedíte u deskového originálu. Ozvučení je složeno z komentářů průvodce, který vás provádí od spuštění hříčky až do jejího ukončení prakticky nepřetržitě.

Jedinou nevýhodou Monopolů 3 je asi to, že se jedná o shareware a legálně je k dispozici pouze hodinová trial verze. Pokud chcete po jejím vyčerpáním ve hraní pokračovat a neporušit přitom autorská práva, musíte poslat několik dolarů autorům. I tak se ale jedná o výborné dílko a stojí za vyzkoušení.


Autor: Petr Bydžovský

  • Shareware - Software s omezenými funkcemi, který je možno volně distribuovat. Po ozkoušení se může uživatel rozhodnout, zdali zaplatí cenu programu, nebo se registruje.
  • Trialware - Software, který je možno bez jakéhokoliv omezení verzi používat (hrát) po omezenou dobu. Po vypršení této doby se můžete rozhodnout, zdali si zakoupíte aktivační klíč – software však do doby zakoupení plné verze nebude funkční. Často bývá označován také jako Trial.
85%
hodnocení
redakce
74%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(365.6 KB)
5821×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 1000
    Operační paměť: 256 MB
    Grafická karta: 32 MB

Ovládání je kompletně řešeno myší.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo