Enduro… 50%
Enduro Champ - terénem na dvou kolech (226 KB)
Dvoukolový motorový stroj, bahnitý terén a prst na stopkách!
Crazy… 65%
Crazy Frog Racer - závodící žabák (408 KB)
Žabák jedoucí 200 km/h na neviditelném stroji? To je prosím Crazy Frog Racer.
Heavy… 60%
Heavy Fuel - trhač asfaltu (292 KB)
Vůně spálených pneumatik, slastný pocit z předjíždění, zatáčení ve vysoké rychlosti.. To je Heavy Fuel!
Euro GT… 55%
Euro GT 24h - dlouhý závod zcela zdarma (127 KB)
Jste připraveni na 24hodinový závod?
Ugly Grand… 70%
Ugly Grand Prix - závody s kachňátky (193 KB)
Zazávoďte si s ošklivým káčátkem a poražte své opeřené soupeře! Nebude to ovšem jen tak snadné. Na tratích se vyskytují nejrůznější překážky - od skokánků, až po kaluže bahna.
BigFoot… 70%
BigFoot Challenge – adrenalinové závody! (186 KB)
Zapomeňte na klasické silniční závody s nadupanými fáry. V mobilní hře BigFoot Challenge ovládáte pořádné monster trucky, s kterými brázdíte terén plný překážek. Tak vzhůru do toho!
Retro… 25%
Retro Racer - starý Ford na silnici (116 KB)
Retro Racer je mobilní hra určená především fanouškům starších Fordů. Za volant jednoho takového zde usednete, ovšem jízda to bude poněkud bláznivá.
Final… 40%
Final Lap - exotické závody (133 KB)
Běžně ve hrách závodíme v městských ulicích nebo na zabahněném terénu kdesi za vesnicí. Ve Final Lap se ale budete prohánět nevšedně u světoznámé indické hrobky Tádž Mahal.
Mudik… 40%
Mudik Driving - staňte se řidičem (242 KB)
Projíždějte se po rovné silnici v osobním automobilu, nákladním voze či na motorce, sbírejte při tom peníze, ale hlavně nenarážejte do ostatních vozidel. Jinak je totiž s vámi okamžitě ámen.
Driving… 40%
Driving Mania - kličkujte mezi automobily (151 KB)
Policista Semir Gerkhan ze seriálu Kobra 11 zažil na přecpaných dálnicích mnoho nebezpečných honiček. Také vy budete muset na silnici kličkovat mezi projíždějícími automobily a to v mobilní hře Driving Mania.
Speed… 50%
Speed Demon – soutěživá autíčka (180 KB)
Usedněte za volant dravého sporťáka a vyrazte na automobilové závody, při nichž nebudete mít se svými soupeři žádné slitování. Anebo je všemu jinak a ocitnete se uvnitř tintítka, které se hned po prvním nárazu rozpadne?
High Octane… 50%
High Octane World Rally (107 KB)
Cítíte tu vůni benzínu a spálených pneumatik? Ne, kdepak, neocitli jste se na nějakých závodech, to vám jen přinášíme mobilní hru High Octane World Rally. Nicméně ono to vyjde na stejno, protože zážitek z toho bude v tom či onom případě skvělý!
Risky… 70%
Risky Rally - stále ve smyku (82 KB)
"Vymáčknout spojku, přišlápnout plyn a přitáhnout ručku!" A pokud se zadaří, tak projedete zatáčku se skvělým driftem a získáte pár cenných vteřin navíc. V mobilní hře Risky Rally se to jistě bude hodit, protože trať je plná krkolomných zatáček.
3D Balloon… 70%
3D Balloon Race - závody postaru (116 KB)
Srdce každého pamětníka jistě zaplesá, když se mu vybaví oldschoolové závodní tituly. Spousta checkpointů, cesta stěžovaná různými překážkami a trať linoucí se až k horizontu. Vítejte v 3D Balloon Race.
WallBreaker2… 70%
WallBreaker2 - diamant se skrývá na ostrově (278.2 KB)
Ne, opravdu nepřeklikávejte na další stránku, WallBreaker 2 je sice pravověrný arkanoid, nicméně i v případě, že při vyslovení tohoto slova dostanete kopřivku, raději s tím urychleným odchodem ještě počkejte. Ostatně, pojďte se přesvědčit v následující recenzi.
4x4 Extreme… 91%
4x4 Extreme Rally 2006 - skvostné závody (158.7 MB)
Pořádná mobilní rally zadarmo. Pokud byste chtěli 4x4 Extreme Rally 2006 charakterizovat čtyřmi slovy, tak můžete použít předešlou větu – na titul sedí jako ulitá. A jestli nám nevěříte, schválně si to zkuste otestovat na vlastní kůži.
First… 80%
First Past The Post 2: CHUCHLE NA DRUHOU (30.2 KB)
Dámy a pánové, nedávno jsme vás prostřednictvím hry First Past The Post vzali do britské Velké Chuchle. Nyní jsme obdrželi nové vstupenky, máte-li proto zájem podívat se na další (a hezčí) závodiště, vsadit si na dříve neviděné koně, či se na jednoho z nich snad přímo posadit, pokračujte ve čtení!
First… 60%
First Past The Post: VELKÁ CHUCHLE V MOBILU (21.3 KB)
Máte-li rádi koně a rádi sázíte, je mobilovka First Past The Post určena právě vám! Přenesete se na chvíli do Anglie, kde s počátečním kapitálem padesáti liber hodláte trochu zbohatnout. Mám snad říkat víc?
SuperMoto… 79%
SuperMoto Extreme: MOTO MÁNIE (277.5 KB)
Chytněte řídítka a vydejte se na cestu k vítězství v dnes nabízených motokrosových závodech. Možná se při tom malinko zapotíte. Určitě se zablátíte až po helmu (nebojte, jen virtuálně). Pravděpodobně i k nějakému menšímu úrazu tu dojde. Ale nezoufejte! Vítězství je vždy sladké!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z