Tattoo… 85%
Tattoo Tycoon - tetovací mánie (312 KB)
Vlastní tetovací studio, vlastní zaměstnanci, avšak tetovat lidi můžete jedině a pouze vy. Ovšem pokud to zvládnete.
Age of… 85%
Age of Heroes V: Warrior's Way - cesta válečníka (296 KB)
Heroes of Might and Magic na mobilu? S pozměněným názvem, ale na stejném principu. Age of Heroes!
Tribia… 80%
Tribia - návrat do dávných dob (296 KB)
Vraťte se o milióny let nazpátek a zažijte jedinečné kouzlo pravěku!
Stolen… 90%
Stolen in 60 seconds - naučit se býti zlodějem (168 KB)
Zjistěte si info o akci, nakupte potřebné vybavení, naplánujte akci a poté se jen kochejte na své strategické umění.
Farm Frenzy… 80%
Farm Frenzy - mobilní farmář (296 KB)
Nebaví vás brzy vstávat, ale přesto chcete zažít den na farmě? Potom je Farm Frenzy ta šťastná volba.
Holywood… 80%
Holywood Star - já chci taky do halyvůdu (107 KB)
Brad Pitt, Morgan Freeman, Angelina Jolie, Reese Witherspoon. Jak by se vám líbilo, kdyby se vaše jméno objevilo ve společnosti těchto hereckých hvězd? Není to tak nemožné, jak to vypadá. Stačí si zahrát Hollywood Stars a samozřejmě mít i trochu toho hereckého talentu.
Beauty… 75%
Beauty Center - salón krásy pod vaším vedením (100 KB)
Dnes recenzovaná mobilovka zaujme především zástupkyně ženského pokolení, nicméně nikde není psáno, že si ji mohou zahrát i pánové. Pokud mají ambice vést salon krásy je vše v nejlepším pořádku.
Artillery… 55%
Artillery - nejpřesnější vyhrává (12.2 KB)
Staňte se na okamžik velitelem dělostřelecké baterie a vyzkoušejte si, jaké to je, zasypávat nepřátele těžkotonážními granáty, které jsou schopny projít pancířem tanku či betonovou zdí bunkru. Vítejte na bojišti jménem Artilery.
Nightclub… 85%
Nightclub Empire: VEĎTE VLASTNÍ KLUB (206 KB)
Rádi se bavíte na tanečních parketech? Považujete se za lvi salónů? Pojďte si nyní vyzkoušet, jaké to je vést vlastní taneční klub. Co vše to obnáší a jaké slasti a strasti přináší. Night club empire vás nekompromisně a tvrdě hodí do vod společenské zábavy a je jen na vás, zda-li věhlas vašeho podniku poroste až k nebesům, nebo upadne v zapomnění.
Townsmen… 99%
Townsmen 3: GRÁL V MOBILU (1.2 MB)
Jako je na počítačích nejznámější hrou Tetris, u mobilních telefonů spadá na podobnou pozici série Townsmen. Kouzelná strategie v podání HandyGames se nám poprvé představila v roce 2003 a už tehdy uchvátila zrak a prsty stovek tisíc hráčů. A nyní je zcela zdarma!
Townsmen:… 92%
Townsmen: POSTAVTE MĚSTO (4.9 MB)
Znáte Sim City? Dnes vám představíme něco podobného, akorát na obrazovku vašich mobilních telefonů. Budete budovat, vylepšovat chatrče na domy a řemeslnické dílny na továrny. Čekejte zábavu na úrovni komerčních her, první díl Townsmen je zde!
City Builder:… 85%
City Builder: SIM CITY V MALÉM (103.4 KB)
Máte chuť se stát stavitelem měst? Chcete si vyměřit ulice podle svého gusta, aby bylo od domů blízko do kina a na fotbalový stadion? Není problém! Budeme konstruovat, vyměřovat daně a dělat vše ostatní pro rozkvět vašeho vysněného City.
Heroes… 93%
Heroes Pocket: TAKTICKÝ NÁŘEZ NA PDA (959.5 KB)
Vlastníte kapesní počítač? Máte v lásce nekonečnou sérii Heroes of Might and Magic? Ano? Dobře! Právě teď mezi vás přichází konverze legendárního světa Might and Magic na PDA. Na nic nečekejte a s chutí stahujte, jelikož Pocket Heroes už netrpělivě čeká na vaše taktické pokyny.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z