Jurassic… 85%
Jurassic Tennis - prehistorický tenis (276 KB)
Víte, jak se bavili ,,lidé" v prehistorii? Hráli tenis. Nevěříte? Tak se pojďte podívat!
Holly… 80%
Holly Hooters Volleyball Cup - slečny v bikinách (152 KB)
Ač je léto dávno za námi, nic nám nebrání v tom, abychom se k němu alespoň ve hrách vrátili. Vraťte se s námi!
Summer… 85%
Summer Games 2008 - sportovcem bez náznaku únavy (248 KB)
Vyhrajte co nejvíce zlatých medailí, vytvořte světový rekord nebo jen reprezentujte svůj nejoblíbenější národ!
Metallic… 60%
Metallic Wind - opravdu velmi rychlá projížďka (132 KB)
Zkuste si jet takovou rychlostí, že skoro nic nevnímáte a k tomu si přidejte ještě turbo, které danou rychlost mnohokrát znásobí. To je prosím Metallic Wind.
Foos Ball… 70%
Foos Ball Master - aneb fotbálek na čtyřech nohách (196 KB)
Stolní fotbálek na displejích vašich mobilů? To si nemůžete nechat ujít.
Go For… 60%
Go For Gold 2 - pokračování atletického dne (172 KB)
Druhá část Go For Gold nabídne hod oštěpem, skok o tyči či hod koulí.
Go For… 50%
Go For Gold 1 - trenažér Romana Šebrleho? (163 KB)
Zaběhejte si, zaskákejte si, na další disciplíny si ale ještě budete muset počkat...
Addicted… 50%
Addicted To Pool - koule do děr (183 KB)
Stůl s dírami, několik barevných koulí, dřevěné tágo a o zábavu může být postaráno...
XBike… 50%
XBike Asian Edition - motocyklové závody v Asii (270 KB)
Motorky jsme tu už dlouho neměli. Hra XBike Asian Edition nabídne tři asijské destinace, během nichž budete závodit jak s motocyklovými protivníky, tak i s časem.
Toilet… 80%
Toilet Bowlin – záchodové kuželky (140 KB)
Profese uklizečky může být někdy pěkná otrava, tak proč si občas pořádně nezařádit? Dost bylo všelijakého smejčení, oprašování, čištění... Teď je čas, aby dámy odhodily svá košťata a vrhly se na záchodové kuželky!
Midnight… 75%
Midnight Riders - holky a mašiny (170 KB)
Holky mašiny? Nu dobrá, v dnes recenzovaném titulu se dočkáte jen těch mašin, nicméně rozhodně nemáte proč smutnit. Ostatně kdy naposledy jste si zahráli nějaké dobré závody motorek v městském prostředí na mobilu, a to zcela zdarma?
Formula… 65%
Formula Extreme - formule jako ve skutečnosti (164 KB)
Nová sezóna seriálu Formule 1 se už nezadržitelně blíží – už tuto neděli se můžete podívat na první závod. V redakci jsme si řekli, proč neudělat radost všem milovníkům rychlých monopostů, a tak vám dnes přinášíme mobilovku Formula Extreme.
Alpine… 80%
Alpine Challenge 2 - ze svahu dolůůůůů (154 KB)
Přestože zima už by měla pomalu ale jistě odcházet, při pohledu z okna to vypadá na pravý opak. Všude bílo, led, mráz. Milovníci zimních sportů a zejména pak lyžování mají důvod k radosti. Jako takový bonus jim navíc nabízíme skvělý Alpine Challenge 2!
AmansRushHour… 70%
AmansRushHour - fastfoodový poslíček (132 KB)
Pakliže bychom měli jmenovat nějaký sport, jehož popularita v posledních několika letech stoupá směrem vzhůru přímo kosmickou rychlostí, tak je to skateboarding. Proč si tedy nezkusit takového Tonyho Hawka v ve službách fastfoodu? Zní to šíleně? To je také účel!
College… 80%
College Basketball - univerzitní basket (102 KB)
Říká se, že basketbal je hra inteligentních lidí a pokud jste tento sport někdy zkoušeli hrát na vrcholové úrovni, jistě mi dáte za pravdu. Avšak na to, abyste si užili kopec zábavy s College Basketball nemusíte mít zrovna ICQ 160. Postačí hbité prsty a mobilní telefon.
Euro Football… 80%
Euro Football - staňte se mistrem Evropy (159 KB)
Na letošním EURU se Česká republika moc nevytáhla, spíše naopak. Spousta příznivců národního mužstva zažívala chvíle nejvyššího zklamání, dokonce i my v redakci jsme smutnili. Naštěstí je tu však mobilní titul EURO Football, kde to těm zlým Turkům můžete vrátit i s úroky.
Speed… 40%
Speed 360 - otestujte supersporty (14 KB)
Nad rozpáleným asfaltem se tetelí vzduch, motory pracují na plné obrátky a řidiči jsou plně koncentrovaní na semafor před nimi. – Červená - zelená - start! Kola se okamžitě zahryznou do silnice a auta vyráží vpřed. Vítejte ve světě Speed 360.
Slider… 85%
Slider Kids: HURÁ ZE SVAHU (70 KB)
Také máte občas chuť vzít prkno a vyjet někam na hory? Nemáte čas na dlouhé výlety, ovšem v MHD vás trápí dlouhá chvíle? Stáhněte si Slider Kids! Hra stojí na jednoduchém principu a primitivním ovládání, ovšem nabízí kvalitní „sportovní“ zážitek. Vezměme do ruky mobil a pojďme na to.
Arcade… 75%
Arcade Pool: AKČNÍ KULEČNÍK (103 KB)
Máte občas chuť silně rozrazit koule? V tomto případě nepotřebujete tágo, stůl a vlastně ani ty koule. Stačí vám jen mobilní telefon a na něm dnešní hra. Nejste-li nároční, nepoužíváte-li různé rotace a jiné specialitky, pak si zakulečníkujete v podstatě stejně jako na živo. Tak pojďme udělat první strk!
Monster… 80%
Monster Tennis: TENIS ZA ŽIVOT (110 KB)
Pakliže jste někdy zatoužili hrát tenis s opravdovými monstry (teď nemyslím trenéry profesionálních sportovců, ani nepříliš oblíbené kamarády), právě nastala vaše chvíle. Dohoda je jednoduchá – výhra nebo smrt. A vy nechcete zemřít tak snadno, že ne?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z