War Monster… 60%
War Monster - proti zlým skřetům (122 KB)
Milovníci RPG zbystřete. Na vaše mobilní přístroje se právě blíží titul WarMonster, kterýby neměl uniknout vašemu hledáčku. Pakliže se nebojíte nepřátelských skřetů se zahnutími meči a ostrými zuby, nic vám nebraní ve vyzkoušení tohoto titulu.
Zombie… 65%
Zombie Noir, Chapter 1- zombie v pohřebním ústavu (153 KB)
Zombie, nemrtví, co rutinně vraždí všechny přeživší z lidské rasy a jeden osamocený člověk s nabitou pistolí a velkým odhodláním. Jak tento boj asi dopadne? To vše a ještě mnohem více se dozvíte po rozkřiknutí recenze!
Sigmore… 80%
Sigmore Mines 2 - povedené pokračování (308 KB)
Máte rádi rogueliky, ale zrovna nemáte žádný po ruce? Jestliže vlastníte mobilní telefon, tak je konec vašemu trápení. Titul Sigmore Mines 2 se řadí do této větve RPGček, přičemž díky své jednoduchosti dokáže okouzlit snad opravdu každého!
Holy Wars… 55%
Holy Wars - válka kam se podíváš (153 KB)
Holy Wars znamená v překladu do češtiny „Svaté války“. Co se však pod tímto tajuplným názvem skrývá doopravdy? To už vám prozradí dnešní recenze na mobilní hru. Stačí se jen pohodlně usadit a kliknout.
Mystery… 80%
Mystery Castle II - proti hordám nemrtvých (135 KB)
Armáda nemrtvých v čele s krvelačným upířím baronem Fangem se opět chystá udeřit a zotročit si celý magický svět! Ještě štěstí, že je tady odvážný čaroděj s dobráckou povahou, Monty, který se již podruhé vydává zachránit osud všech jeho obyvatel.
Ring Fantasy… 80%
Ring Fantasy - solidní mobilní RPG (82.3 KB)
Pakliže jste stejně jako já mysleli, že na mobilní telefony zkrátka neexistuje žádné propracované RPG zadarmo, mýlili jste se. Existuje, a jaké! Ve hře Ring Fantasy stihnete zachránit princeznu, pobít tuny monster, nakoupit všechnu zbroj a lektvary a k tomu se ještě pořádně pobavit.
Age of… 80%
Age of Heroes: STAŇTE SE NEJ HRDINOU (1.7 MB)
Na nedalekém hradu bláznivý princ otevřel pekelnou bránu, kterou do našeho světa proudí hordy hrozivých nestvůr. Prince posedl samotný ďábel a vám nezbývá nic jiného, než spasit svět a zachránit ho před apokalypsou.
Kamikaze… 75%
Kamikaze 2: CESTA NINJI (100 KB)
Staňte se ninjou, smrtícím bojovníkem plujícím ve stínech. Házejte hvězdice, posekejte mečem všechno okolo a přitom si promluvte se zajímavými herními postavami. To vše a i o něco více nabízí nové mobilní RPG ze starodávného Japonska. Stačí se vžít do noci v zemi vycházejícího slunce.
Zelda:… 85%
Zelda: KLASIKA NA MOBIL (226 KB)
Znáte legendu o Zeldě? Princezna fantastického světa, který vymyslel jeden nadaný Japonec, je s námi už 21 let. Nyní se klasická série plná mečů, magie, dobrodružství a zlých příšer objevuje i na displejích mobilních telefonů. Těšte se na kvalitní RPG zážitek!
Last Exam:… 75%
Last Exam: POSLEDNÍ ZKOUŠKA (147 KB)
Stanete se vynikajícím studentem Akademie Galaktické flotily, který sní o přiřazení do elitní jednotky „Černá vdova“. Musíte však ze všeho nejdřív uspět ve finálním testu vašich schopností, ve zkoušce přežití. Máme před sebou kvalitní mobilní RPG plné hádanek a humoru.
CoA: The… 85%
CoA: The Chimera Stones: AVAEL PODRUHÉ (409.6 KB)
Svět Avael se vrací na displeje našich mobilních telefonů. Vytvořte skupinu tří dobrodruhů a vydejte se na cestu plnou roztodivných potvor, zákeřných zlodějů a temných mágů. Rozvíjejte své postavy, učte se nové dovednosti a skutečně si užijte svět plný fantazie.
Chronicles… 95%
Chronicles of Avael: GOBLINI A SKŘETI (337.9 KB)
Jste mladý a neohrožený hrdina nespravedlivě utlačovaný tajemnými muži v černém. Musíte se probít z vězení na svobodu a zjistit, proč ti zlí lidé dělají to, co dělají. A nakonec musíte pomstít prolitou krev své rodiny. Skvělé RPG na mobil je zde!
Sigmore… 80%
Sigmore Mines: MOBILNÍ DIABLO (170 KB)
Vzpomínáte na zlaté časy, kdy jsme sami vyráželi do podzemních bludišť postavit se hordě krvelačných nepřátel? Kdy jsme objevovali poklady nedozírné hodnoty a kdy na nás dívky z měst na povrchu zálibně hleděly? Ty časy se mohou brzy vrátit.
Dragon… 80%
Dragon Treasure: RPG DO MOBILU! (60.4 KB)
Pojďte se zase jednou společně s námi ponořit do světa zmítaného zlem, v němž vládne magie, bojují rytíři a neexistují počítače, ba ani mobilní telefony. Dragon Treasure je příjemnou dobrodružnou hříčkou, kterou byste si neměli nechat ujít.
Prokletí… 95%
Prokletí Becherova: MOBILOVKA JAK MÁ BÝT! (307.2 KB)
Výtečné RPG pro mobilní telefony zcela zdarma? Je něco podobného reálné? Ano! Prokletí Becherova vás prostě uchvátí. A to jak hratelností a variabilitou, tak i grafickým zpracováním. Druhé místo v letošní soutěži Becherovka Games má zkrátka tato hra zaslouženě.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z