Hot Rod… 80%
Hot Rod Hell - veteránské peklo (264 KB)
Automaty, sexy veteráni.. Hot Rod Hell vás zajisté pobaví i s absencí krásných dam v bikinách.
Aces High:… 40%
Aces High: Slots - hladová mašinka (148 KB)
Bliká to a má to pořád hlad, co je to? Přece hrací automat!
Aces High:… 35%
Aces High: Roulette - klasická ruletka (108 KB)
Červená či černá? Toť otázka...
Slot Machine… 65%
Slot Machine Mania - hospodské automaty (169 KB)
Zdar, Pepa, ty voe, ty deš taky rozfofrovat vejplatu? Heh, to bude mít stará doma radost, co? Si piš bejku, ale kurnik Laďu jsem už dlouho neviděl...
Love Match… 50%
Love Match - měřič lásky (90 KB)
Pokud jste zadáni, platonicky zamilováni nebo byste rádi zjistili, zdali by vám to klapalo se svou oblíbenou celebritou, zkuste Love Match. Dozvíte se tak, jestli se svým protějškem tvoříte podle této mobilní hříčky ideální pár či nikoliv.
Vegas… 70%
Vegas Roulette – červená a černá (156 KB)
Vyzkoušejte si oblíbenou hazardní hru na vašem mobilním telefonu! Roztočte ruletu a sledujte, zdali se bílá kulička zastaví tam, kde potřebujete. A pokud ne, nezoufejte, nikdo z vás dluhy vymlacovat nebude.
FollowMe:… 60%
FollowMe: PAMĚŤOVÝ JOGGING (52 KB)
Trénujete rádi svou paměť? Potřebujete procvičit závity před obtížnou zkouškou? Pak si zkuste zahrát zjednodušenou podobu hry „Simon řekl“. Budete pozorovat a hned na to opakovat sled až devíti blikajících barev. Začne to jednoduše, ovšem uvidíte, jak to budete cítit po chvíli.
Super… 60%
Super FX-BALL: KVALITNÍ ARKANOID (116 KB)
Vezměte spoustu cihliček a jednu plošinku, přidejte kuličku, promíchejte, okořeňte několika bonusy. Podávejte teplé nebo i studené, dle chuti. Další varianta na starý dobrý arkanoid se blíží vstříc našim mobilním telefonům. Přivítejme ji plni nadějí a s otevřenou náručí.
Slot Machine:… 42%
Slot Machine: OPRAVDOVÁ NUDA? (93.2 KB)
Představujeme vám další titul z dílny HandyGames – Slot Machine. Tentokrát se vžijete do role milionáře, který si může dovolit upustit nějak tu korunku do hladově blikajícího stroje. Nicméně pokud máte s karbaničením problémy, prosím, vyhněte se tomuto počinu.
Q-SlotMachine:… 24%
Q-SlotMachine: RUCE PRYČ (51.2 KB)
Hazardní hry samy o sobě nejsou ničím radostným. Dojdete do svého oblíbeného podniku s jedním Frantou Palackým a zpět putuje s dírou v kapse. Není tedy rozumnější si stáhnout do mobilu Q-SlotMachine a v klidu prohrávat virtuální peníze?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z