Retro… 85%
Retro Games 15in1 - nevšední zážitek (248 KB)
Tetris, tanky nebo had. Ale pozor! Dalších 12 her, které vás nenechají se nudit.
Road Kill… 10%
Road Kill - s kuřetem přes dálnici (71 KB)
Moderní svět pro kuřata příliš není. Jedna skupinka těchto opeřenců totiž musí čelit smrtelnému nebezpečí! Všichni se potřebují dostat na druhou stranu silnice, po které se však prohání podivné věci se čtyřmi koly. Otázkou ale zůstáva, zdali má vůbec cenu jim pomáhat?
Rollercoaster… 80%
Rollercoaster Rush - adrenalinová zábava (248 KB)
Povozte po horské dráze skupinky adrenalinu chtivých návštěvníků, kteří očekávají, že jim zajistíte vzrušující a krkolomnou jízdu ve znamení vysoké rychlosti. Takže nač čekat, nabuzení pasažéři čekají!
Rocket… 70%
Rocket Boy 3 - rakeťák na druhou (52 KB)
Zázračný chlapec jménem Rocket Boy přichází na displeje vašich mobilů. Tentokrát již potřetí. Jestli bude jeho nejnovější výprava stejně úspěšná jako ty předchozí musíte rozhodnout vy sami. Tedy, pokud se cítíte na další záchranu světa.
Recicler… 60%
Recicler - tříděný odpad v mobilu (86.8 KB)
Je správné a svým způsobem i překvapující, že se lidé v dnešní době snaží recyklovat odpad. S námětem třídení odpadu přichází i mobilní hra s názvem Recicler, která si jako cíl stanovila zábavnou formou donutit netřídiče zamyslet se nad sebou. Nestal se ale náměť zabijákem hratelnosti?
RocketBoy… 90%
RocketBoy! 3: JEDNOTLAČÍTKOVÝ NÁŘEZ (51.2 KB)
Dokážete si představit pohodovou akční a hlavně zábavnou hru, která by se ovládala pouhým jedním tlačítkem? Já jsem se cítil doteď jako slepý. Raketový chlapec nám předvede, co všechno umí jeho jetpack. Budete se bavit více než dobře!
Rebound:… 60%
Rebound: STŘEDOVĚKÝ ARKANOID (50.2 KB)
Chudák rytíř Bobalota. Místo toho, aby se někde ucházel o ruku spanilé princezny, nebo v turnaji měřil své síly s udatnými bojovníky, musí dole pod hradbami běhat jako splašený. A co z toho vlastně má?
Rocket… 75%
Rocket Boy 2: RAKEŤÁK (57.3 KB)
Přichází rakeťák, v plné síle odhodlán zvítězit a získat všechny poztrácené krystaly. Sám jejich posbírání však nezvládne, musíte mu proto pomoci – a to ať jste třeba v čekárně u zubaře, na autobusové zastávce nebo u nás na FreeHrách. Je mu to fuk, kraviny ho prostě nezajímají, tak hejbejte kostrou.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z