Pizza… 70%
Pizza Shop Mania - prodávejte pizzu! (556 KB)
Mít vlastní pizzerii, to sice znamená hodně práce, ale také slušné výdělky. Prosperujte ve svém podnikání!
Pinocchio… 65%
Pinocchio - pohádkové dobrodružství (150 KB)
Kdo by neznal příběh dřevěného chlapce s velkým nosem. To, že se Pinocchio objevil také coby mobilní hra, pro někoho může být ale milé překvapení...
Pet Baby… 65%
Pet Baby – z malé rybky velká ryba (181 KB)
Pokud malá rybička bude jíst ještě menší rybičky, staně se z ní velká ryba... A pak ještě větší, a větší a bum... Displej mobilního telefonu praskne, vylije se voda a všechen mořský svět s ní. No dobře, to už je trochu nadsázka. Nebo ne?
Petey… 75%
Petey and Jaydee Go Exploring - brutální zábava (186 KB)
Jsou praštění, ale hned si je zamilujete. Mimozemšťané Petey and Jaydee se neradi nudí, a tak si vymysleli opravdu adrenalinovou zábavu. Samozřejmě s příměsí zelené brutality!
Perfect… 70%
Perfect Couple - dokonale sladěný pár (252 KB)
Oblékněte podle svých představ, ač omezených, jeden heterosexuální pár a vytvořte tak dvě dokonale sladěné osoby, které by si následně mohly společně vyrazit na zamilovanou procházku, maškarní bál nebo třeba ples.
Paccyman… 70%
Paccyman - mobilní Pacman (90.7 KB)
Pakliže by se někdy konala soutěž o slovo, při jehož vyslovení si lidé nejčastěji vybaví nějakou hru, či herní průmysl všeobecně, byl by Pacman na hodně vysoké příčce-ne-li úplně na té nejvyšší. Co takhle si na jeho počet vyzkoušet mobilní verzi? Pro vás zcela zdarma.
Pong Evoluce:… 30%
Pong Evoluce: EVOLUCE V MOBILU (8.7 KB)
S britskými vývojáři z Lost in Code jsme se již několikrát setkali. Nejprve na dostizích, pak jsme si díky nim mohli zahrát v mobilu šibenici. Obojí nás náramně bavilo, na titul Pong Evolution, který sliboval jedinečný žážitek, nás proto poměrně svrběly prsty. Chcete-li vědět, zda se skutečně jedná o evoluci, čtěte dále.
Probuď… 87%
Probuď Pomeranč!: ZÁPLAVA OVOCE (76.8 KB)
Jednoho dne jste vykoukli z okna a viděli jste záplavu pomerančů... Valily se všude - po domech, po autech, po ulicích, i po ubohých lidech. Co s tím? No přeci vyskákat až na vrch do samotného nebe! Geniální mobilní klon Icy Toweru. A zadarmo!
Phoneman:… 69%
Phoneman: MOBILNÍ ŽROUT (1.7 MB)
Týden uběhl jako voda a FreeHry pro vás opět připravili jednu z mnoha freeware mobilních her. Tentokrát se k vám řítí obdoba světoznámého P0ac Mana. Zase budete muset papat kuličky a dávat si velký pozor na krvelačné příšery.
Ping Pong:… 65%
Ping Pong: SPORT NA MOBILU! (50.4 KB)
A je tu další hra na mobilní telefony. Tentokrát se jedná o sportovní titul, který vás postaví na pár desítek minut do role světové jedničky ve stolním tenise. Pěkná představa, že ano? Tak neváhejte a pojďte si vyzkoušet, jak se vám v novém životě bude dařit.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z