Death… 60%
Death Chase - závodní akce (156 KB)
Zahrát si radši automobilové závody nebo střílečku? Pro někoho dilema, které dokáže vyřešit hra Death Chase.
Dragonslayer… 55%
Dragonslayer Junior - vajíčkama na draka! (172 KB)
Většina statečných rytířů se utkala proti nebezpečnému drakovi s mečem v ruce. Mladý hrdina ze hry Dragonslayer Junior si však obstaral poněkud netradiční zbraň, a sice vajíčka. Trochu "ujetý", ale efektivní způsob. Na draka!
Dynamo… 60%
Dynamo Kid RX - Mariův nástupce (38 KB)
Byl jednou jeden malý chlapec a ten si jako svoji modlu zřejmě vybral známého instalatéra Maria. Aby vypadal akčněji, změnil si jméno na Dynamo Kid a vydal se do prapodivného světa plného ještě prapodivnějších nepřátel.
DropOff:… 55%
DropOff: NEPOSEDNÁ KULIČKA (5.9 KB)
Patříte mezi hráče s vynikajícím postřehem a rychlými prsty? Nudí vás dlouhé a nekončící hry? Pak neváhejte ani chvilinku a pojďte si zahrát Kuličku. Bude pro vás jako stvořená!
Dangerous… 70%
Dangerous Dave in the Haunted Mansion: MOBILNÍ DEJV (178 KB)
Drsný a nebezpečný, brokovnice vždy připravena k zabití několika zombíků. Chlap tak ostrý, že jen pohled na něj vám pořeže oči. Ne, nemám teď na mysli našeho šéfredaktora, mluvím o Dejvovi ze hry Dangerous Dave! Stará id sofťácká legenda se objevila i na displejích mobilních telefonů. Jak dopadla?
Devil… 85%
Devil's Fat Incubation: ĎÁBLOVA INKUBACE (61.8 KB)
Pakliže si na svém mobilu toužíte zahrát nějakou parádní plošinovku s několika Mariovými nápady, právě jste ji našli. Devil’s Fat Incubation tyto požadavky splňuje na jedničku. Tak na co ještě čekáte?
Dork:… 4%
Dork: KATASTROFA (23.1 KB)
Dork je hrou, která by skoro neměla být ani vypuštěna do světa. Ptáte se proč? Odpověď snadná. Setkáváte se zajímavou podobou zábavy. Sice nevím, co autoři očekávali od tohoto titulu, ale vy to snad objevíte. Zkusíte přijít na chuť tomuto bláznivému dílku?
Depth… 82%
Depth Jumps: POZOR NA HLAVU (104.4 KB)
Připadají vám některé věci zcela nepochopitelné? Nedokážete přenést přes srdce, co dělají vaši rodiče? Vůbec nechápete lidi, kteří skáčou ze skály? Vy možná ne, ale my ano. Někteří z nich jsou totiž nesmrtelní a skočí ve chvíli, kdy si jen zamanete. Další mobilní hra zdarma je tu!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z