Devil… 85%
Devil's Fat Incubation: ĎÁBLOVA INKUBACE (61.8 KB)
Pakliže si na svém mobilu toužíte zahrát nějakou parádní plošinovku s několika Mariovými nápady, právě jste ji našli. Devil’s Fat Incubation tyto požadavky splňuje na jedničku. Tak na co ještě čekáte?
Space… 80%
Space Cowboy: ZACHRAŇTE SVĚT (69.8 KB)
Představte si, jaké by to bylo, kdyby naší milovanou planetu Zemi někdy napadly šílené krávy. Přesně to se totiž stalo ve hře Space Cowboy. Jen vy můžete zastavit krutou invazi! Na co ještě čekáte? Do toho!
Virtual… 70%
Virtual Cow: KRAVIČKA TAMAGOČI (103 KB)
Přichází další z řady her simulujících věrně japonské vajíčko se zvířátkem, o které se musíte starat, krmit jej, ukládat ho ke spánku a pokud vám umře a jste skuteční blázni, budete chtít skočit. V dnešním kousku se přitom budete starat o kravičku. Ale skákat kvůli krávě...
VirtualSquirrel:… 70%
VirtualSquirrel: VEVERKA TAMAGOČI (82 KB)
Mnozí z vás si jistě vzpomenou na módu japonských vajíček se zvířátkem, o které jste se museli starat, krmit jej, ukládat ke spánku, případně pohřbívat. V dnešním kousku se přitom budete starat o veverku. Jak to zvládnete?
Treasure… 30%
Treasure Challenge: HON ZA POKLADEM (92 KB)
Taky jste jako malí kluci a holky toužili vydat se do Karibského moře a vykopat tam na jednom z ostrovů obrovský pirátský poklad? Já jsem o tom snil několik let. Snil jsem o tom i při hraní PacMana. A teď se sen spojuje s realitou. Představujeme žroutský hon za zlatem!
XtremeBlocks:… 80%
XtremeBlocks: ADRENALINOVÝ ARKANOID (56 KB)
Občas se zadaří a narazíte na opravdu kvalitní remake velké klasiky. Extrémní cihličky se hýbou, padají, mění se v bonusy a občas se s nimi stane něco, co skutečně nečekáte. Zkuste si zahrát dnešní mobilní klon Arkanoidu. Máte-li rádi podobné gamesky, budete příjemně překvapení.
Azi's… 75%
Azi's Turbo Worm: LÍBIVÝ SNAKE (36 KB)
Vytunovaný had se připlazil na scénu freewareového divadla. Předvede nám průměrný výkon anebo odejdeme s věčnou vzpomínkou jeho monologu? Dokáže nám starou dobrou hru předvést v něčem nově, jinak nebo rozvinutě? To poznáte sami v následující recenzi!
California… 77%
California Chainsaw Massacre: POHÁDKA O MOTOROVÉ PILE (230 KB)
Líbil se vám film Texaský masakr motorovou pilou? Máte rádi, když se vůně benzínu mísí s pachem krve? Dnes vám přinášíme skutečně brutální mobilovku, která se nesnaží tvářit jako neviňátko. Roztočíme řetěz a jde se na věc. Co všechno bude stříkat, záleží jen na vás.
TheRectBattle:… 25%
TheRectBattle: VÁLKA ČTVERCŮ (58 KB)
Stanete se čtverečkem a vašim úkolem bude vyhýbat se jiným pravidelným čtyřúhelníkům v odysseji za písmeny S. Zdá se vám to podivné? Ani se nedivím, také jsem byl překvapen. Pokud vás zajímá, co se skrývá za záhadným popisem, čtěte dále.
Firby:… 75%
Firby: RŮŽOVÝ DUCH (52 KB)
Představte si něco podobného polštáři v růžové barvě. Tohle „něco“ se jmenuje Firby a budete s tím skákat jak o život, a přitom sbírat všechno, co sebrat jde. Užijte si řádné akce v dnešní plošinovce podle klasického scénáře. Neagresivní hra je vhodná pro malé děti i velké dospělé.
Captain… 80%
Captain Comet: ZACHRAŇTE MOBILNÍ MĚSTO (54 KB)
Roboti útočí na město Mobility a jen vy, kapitán Kometa, se jim můžete postavit. Zaskáčete si, zabojujete, a pokud se budete chovat jako pravý hráč, podaří se vám zvítězit. Budete potřebovat rychlé prsty, mozkové závity i notnou dávku trpělivosti.
RocketBoy… 90%
RocketBoy! 3: JEDNOTLAČÍTKOVÝ NÁŘEZ (51.2 KB)
Dokážete si představit pohodovou akční a hlavně zábavnou hru, která by se ovládala pouhým jedním tlačítkem? Já jsem se cítil doteď jako slepý. Raketový chlapec nám předvede, co všechno umí jeho jetpack. Budete se bavit více než dobře!
CrestBreaker:… 70%
CrestBreaker: PŘEVLEČENÝ MASTERMIND (165.9 KB)
Stanete se velitelem země Mozzarella a musíte zničit zemi Oregano. Bitva o pizzasvět se vede dálkově řízenými raketami. Kdo by v podobném příběhu vytušil klasický mastermind? Já tedy ani náhodou. I přes neoriginální princip se ovšem budete dobře bavit!
Super… 75%
Super Dog: PES HRDINA (108.5 KB)
Taky jste jako malí milovali seriál Lassie? CSFD mu dala sice padesát pět procent, ale přesto se zapsal do podvědomí mnoha diváků. Dnešní plošinovka přitom také stojí za pozornost. Je o psovi se zvláštním nadáním, jenž se nebojí skočit ve správný čas na správné místo.
Sfera… 79%
Sfera 2 - Gravity Control: GRAVITACE V MOBILU (35.7 KB)
Toužíte mít ve svém mobilním miláčkovi hru, kterou byste mohli hrát pořád dokola a překonávat své výsledky? Takovou hru, kterou můžete vytáhnout v čekárně či na zastávce autobusu a chvíli hrát? A přejete si, aby byla zcela zadarmo? Máte ji mít!
Bogee… 75%
Bogee Expedition: PŘÍRODOVĚDNÁ EXPEDICE (2.5 MB)
Chlapci jménem Bogee chybí jen vlásek k dokončení své přírodovědné zkoušky. Stačí mu už pouze zúčastnit se jedné malé expedice. Na té ho ale čeká spousta nástrah, jste tu proto vy, abyste ho vyvedli z nebezpečné džungle! Zvládnete to?
Probuď… 87%
Probuď Pomeranč!: ZÁPLAVA OVOCE (76.8 KB)
Jednoho dne jste vykoukli z okna a viděli jste záplavu pomerančů... Valily se všude - po domech, po autech, po ulicích, i po ubohých lidech. Co s tím? No přeci vyskákat až na vrch do samotného nebe! Geniální mobilní klon Icy Toweru. A zadarmo!
Simple… 60%
Simple Pool: JEDNODUCHÝ KULEČNÍK (22.5 KB)
Pátek večer, zakouřený bar, dvě tága a velký zelený stůl. Nebo jeden malý mobil s joystickem? Dnes už máte na výběr, kde si zahrajete kulečník. Sice nabízíme trochu odlehčenější verzi, ale zašťoucháte si pořád skvěle.
ZBall:… 67%
ZBall: KVALITNÍ MOBILNOID (109.6 KB)
Máloco mě rozseká víc, než stará klasika - arkanoid. Člověk se u toho skvěle baví i po 1000 letech, co o tom slyšel poprvé. ZBall se navíc snaží nabídnout něco nového: zpracování pro mobily, zajímavé bonusy, zvláštní kola. Inu, uvidíme.
AquaClownFish:… 70%
AquaClownFish: AKVÁRKO V MOBILU (210.9 KB)
Tamagoči už není v módě, ale trendy se vracejí. Nyní vám představujeme stejně dlouhodobou záležitost se stejně velkým „staracím potenciálem“. Budete pečovat o rybičky v jednom malém akváriu. Do mobilu se vejde, nebojte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z