Shark… 35%
Shark Attack – zastavte žraloky! (74 KB)
Klidná hladina moře se po chvíli přemění na hodně špatný sen. Ve vodě se začnou hemžit žraloci, a právě na vás je, jich co nejvíce eliminovat. Připravte si především hbité prsty!
Rollercoaster… 80%
Rollercoaster Rush - adrenalinová zábava (248 KB)
Povozte po horské dráze skupinky adrenalinu chtivých návštěvníků, kteří očekávají, že jim zajistíte vzrušující a krkolomnou jízdu ve znamení vysoké rychlosti. Takže nač čekat, nabuzení pasažéři čekají!
Zack The… 65%
Zack The Martian – návštěva Země (121 KB)
Pořád jste přesvědčeni o tom, že mimozemšťané neexistují? Tak to jste na omylu, jelikož jeden takový zelený marťánék nás přiletěl navštívit. Pomozte mu v řízení jeho létajícího talíře!
Arhats… 40%
Arhats - barevná věž (85 KB)
Byl krásný slunečný den, kdy se vypravil jeden hravý chlapec do parku, aby za vaší asistence vyzkoušel hru s barevnými podivnostmi, které vypadají jako oblíbení antistresáci.
Jodie… 60%
Jodie Marsh Photo Shoot – kůzlátka, otevřete vrátka (157 KB)
Pokud jste někdy toužili po práci fotografa polonahých modelek a vaše snění se vám tak nějak záhadně nesplnilo, nezoufejte. Titul Jodie Marsh Photo Shoot vám to alespoň z části vynahradí.
Growing… 75%
Growing Pains – aktivní ženy (180 KB)
Pět slečen, pět různých aktivit. Jedna se ráda obléká, druhá se s oblibou pustí do role fotbalové brankářky, další zase pomůže spolužákům při písemce z matiky. Prožijte slunečný den obklopeni ženským pohlavím.
Virtual… 45%
Virtual Chick – výchova žlutého opeřence (119 KB)
Vzpomínáte na tamagoči? O jaké zvířátko jste se starali vy? V dnešní mobilní hře to nebude ani pes, ani želva, ale malé kuře s potterovskými brýlemi. Má hlad, miluje jojo a dychtí po vzdělávání - ujmete se ho?
Funky… 75%
Funky Monkey in Funky Monkeyland – dobrodružství plné banánů (139 KB)
Opičí život není vůbec nudný! Skákání po liánech, pochutnávání si na čerstvých banánech, sem tam nějaké to nebezpečí, ať již ve formě zvířecích nepřátel, nebo pádů z opravdu velké výšky. Vžijte se do role jednoho takového opičáka.
The Penguin… 80%
The Penguin Menace – žlutej a růžovej (228 KB)
Leo a Flex moc dobře vědí, že ve dvou se to lépe táhne. Spojením svých sil se pokusí zabránit globálnímu zamrznutí, o které se snaží armáda tučňáků včele s císařem Pengem. Zachraňte naši planetu!
Paccyman… 70%
Paccyman - mobilní Pacman (90.7 KB)
Pakliže by se někdy konala soutěž o slovo, při jehož vyslovení si lidé nejčastěji vybaví nějakou hru, či herní průmysl všeobecně, byl by Pacman na hodně vysoké příčce-ne-li úplně na té nejvyšší. Co takhle si na jeho počet vyzkoušet mobilní verzi? Pro vás zcela zdarma.
Dynamo… 60%
Dynamo Kid RX - Mariův nástupce (38 KB)
Byl jednou jeden malý chlapec a ten si jako svoji modlu zřejmě vybral známého instalatéra Maria. Aby vypadal akčněji, změnil si jméno na Dynamo Kid a vydal se do prapodivného světa plného ještě prapodivnějších nepřátel.
Yokiyo… 75%
Yokiyo - za princeznu! (48 KB)
Určitě jste někdy v životě hráli nějakou tu skákačku, ať už se jednalo o tisícou reinkarnaci Maria, Sonnica nebo nějakého méně známého hrdiny. Pakliže máte zrovna chuť na nenáročnou plošinovku, Yokiyo je pro vás to pravé.
Hugo Viking… 60%
Hugo Viking Camp - Scylla! (212 KB)
Ano, je tomu skutečně tak! Zlá, nenávistivá, chamtivá, slizká a podrazácká Scylla se opět objevuje na scéně a jako obvykle si dělá zálusk na celou Hugovu rodinu. Jenže trolí mužík se nedá, a tak začíná další z řady dobrodružství.
Rocket… 70%
Rocket Boy 3 - rakeťák na druhou (52 KB)
Zázračný chlapec jménem Rocket Boy přichází na displeje vašich mobilů. Tentokrát již potřetí. Jestli bude jeho nejnovější výprava stejně úspěšná jako ty předchozí musíte rozhodnout vy sami. Tedy, pokud se cítíte na další záchranu světa.
Hugo Black… 70%
Hugo Black Diamond Fever 2 - Hugo zachraňuje svět (121 KB)
Hugo je zase tady! Po vánočních útrapách ve sněhových závějích ses ním tentokrát setkáte vně lávové hory, kde se to jen hemží diamanty. Ale to by v tom byl čert, aby se někde poblíž nepotulovala zlá Scylla se svým nohsledem Crockem.
Santa… 50%
Santa Claus - vánoční pacman (33 KB)
Kdo by to řekl, že starý klasický pacman zmutuje i do podoby Santa Clause. Ve stejnojmenné mobilní hře se to skutečně stalo, a proto jsme si to nemohli nechat ujít a přinášíme vám recenzi. Zvládne Santa posbírat dárky, aniž by ho sežrali rozzuření psi?
Chopper… 65%
Chopper Mission - záchranářský vrtulník (207 KB)
Také jste obdivovali manévry s vrtulníkem v seriálech Helicops nebo Medicopter? Pak byste si možná rádi vyzkoušeli na vlastní kůži, jaké je to být takovým pilotem. V mobilní hře Chopper Mission takovou šanci dostanete, a tak by byla škoda ji prošvihnout.
Hugo in… 50%
Hugo in the Snow - nový Hugo je tadyyyy (65 KB)
Pozor, pozor! Obsah dnešního dárku je poněkud nebezpečný a k rozbalování by se tím pádem měli hrnout jen silní, statečný a bystří jedinci. PS: Server FreeHry.cz nenese žádnou zodpovědnost za případná zranění.
Xmas Balls… 70%
Xmas Balls - zdobení baví každého! (95 KB)
Krášlení si obydlí vánočními ozdobami je rozporuplné. Jedni ho přímo milují, zatímco jiní jsou jeho zarytými odpůrci. Dnešní dárek v podobě mobilní hry by však mohl zaujmout obě skupiny.
Arabia… 60%
Arabia Storehouse - vykradačem hrobek (112 KB)
Uplynulo již 4000 let a za tuto dobu jsme pyramidy nestihli pořádně prozkoumat. Proto se do nich vydává mnoho vykradačů hrobek, kteří se snaží objevit nějaký ten poklad. Ale stojí to riziko a nebezpečí za to? To zjistíte v dnes recenzovaném titulu Arabia Storehouse.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z