Sort'em… 60%
Sort'em - červená a modrá (66 KB)
V mobilní hře Sort'em se po vás chce jediné, a sice třídit červené a modré kuličky do stejnobarevných potrubí. Ovšem pozor, tempo se nebezepečně zrychluje!
Alert… 55%
Alert India – staňte se záchranářem a akčním hrdinou! (220 KB)
Indie je v hrozivém nebezpečí. Mumbaj zasáhla děsivá přírodní katastrofa a navíc se postavíte s nabitou zbraní v ruce teroristům, kteří zaútočili na New Delhi.
Nuclear… 70%
Nuclear Tag Team - hrajeme si s atomovkou (150 KB)
Nuclear Tag Team je bláznivý titul, v němž ovládáte ještě bláznivější postavy. S Kim Čong-ilem či Bin Ládinem budete běhat s jadernou zbraní v rukách a vyhýbat se různým překážkám.
Alien… 55%
Alien Safari – fotograf zabijákem (170 KB)
Zapomeňte v tuto chvíli na focení krásných žen, zvěře, či třeba přírody. Nyní svůj aparát budete zaměřovat na podivné existence jedné planety. Ovšem sem tam je zapotřebí zneškodnit i nežádaná monstra, která ohrožují vaši práci, ale i život.
Seize… 15%
Seize the Treasure - uhýbejte se bombám (118 KB)
Seize the Treasure je klasická mobilní hra, kdy se s ovládanou postavičkou vyhýbáte nebezpečným padajícím objektům, přičemž ty správné, které zajišťují nárůst skóre, naopak sbíráte.
Thumb-it… 50%
Thumb-it! - jedna, tři, čtyři, šest (83 KB)
Rádi byste si procvičili své reflexy a zjistili, zdali máte hbité prsty? Poté vyzkoušejte mobilní hru Thumb It, kde budete čím dál rychleji mačkat čtyři různá čísla na klávesnici svého mobilního telefonu.
Adventure… 50%
Adventure of Sprite – skákavé dobrodružství (367 KB)
Pokud rádi skáčete či se skrčujete, neměla by vám uniknout mobilní hra Adventure of Sprite, v níž ovládáte mladého chlapce, kterého chtějí hrozivým způsobem zneškodnit tolik milovaná zvířátka.
Beer Shooter… 50%
Beer Shooter - stříkéééééééééj! (180 KB)
Vezměte do svých rukou pořádnou hadici, namísto do hydrantu ji připojte k sudu naplněným lahodným zlatavým mokem a stříkejte na hodně žíznivé hosty!
Cave Cab… 65%
Cave Cab - prehistorickým dopravcem (124 KB)
Jak byste se dopravovali v prehistorických dobách? Přece pomocí létající kabinky! Právě tu budete ovládat ve hře Cave Cab a přemisťovat tak pasažéry, kteří se bez vaší pomoci těžko obejdou.
Bungee… 80%
Bungee Desperado - šílená zábava po mexicku (220 KB)
Bungee jumping je sám o sobě velmi adrenalinový sport. Mexická verze ale přináší ještě větší zábavu a daleko více šílenosti! Nebo jste už někdy skákali do rokle pro ptačí vejce?
Bulldozer… 60%
Bulldozer Inc. - bouráme a troubíme (125 KB)
Neničte svému malému sourozenci věž z kostek či pyramidu z karet. Usedněte radši jako správný chlapák do kabiny buldozeru a bourejte tovární haly. Ovšem pozor! Uvnitř se ještě mohou nacházet civilisté.
A Cat… 60%
A Cat's Life - hrátky s kočkou (150 KB)
Kočky nemají zas tak nudný život. Krom toho, že si sem tam uloví nějakou tu myš, se navíc dokážou zabavit i poněkud nevšedními aktivitami. Třeba taková zvířecí hrdinka ze hry A Cat's Life si ráda zaskotačí na houpačce.
Horror… 50%
Horror Maze - Drákula v ohrožení (223 KB)
Malý Drákula je v nesnázích. Nachází se v bludišti, ve kterém musí sesbírat stovky kapek krve. Společnost mu ovšem dělají rychlé a nebezpečné příšery. Pomozte mu se z této šlamastyky vyhrabat.
Airship… 55%
Airship Racing: Around The Globe - býti vzduchoplavcem (121 KB)
Proletět v košíku horkovzdušného balónu celý svět musí být opravdu fuška. A s titulem Airship Racing: Around The Globe teprve. Připravte si pevné nervy, vzlétáme!
Bugs Bomber… 60%
Bugs Bomber - zneškodněte odporné brouky! (196 KB)
Zapomeňte na elektrické či sprejové hubiče hmyzu. Odporné brouky bude v tomto případě zapotřebí zneškodňovat bombami. Mazlit se tak s těmito zelenými mrňousi rozhodně nebudete.
Stop The… 50%
Stop The Train - skákejte po vagónech! (96 KB)
Teroristé obsadili vlak a na vás nyní je, abyste všechny tyto zloduchy eliminovali. Zapomeňte ovšem na střelné zbraně jako jsou pistole nebo samopaly. V tomto případě bude stačit primitivní skok!
Xmas Gift… 50%
Xmas Gift Chase - sbírejte dárky (140 KB)
Chlupatí Grinchové nenávidí Vánoce a udělají vše pro to, aby se neuskutečnily. Zahájili tak útok na Santu Clause a navíc mu roztrousili všechny dárky. Pomozte mu je sesbírat a vyhnout se nebezpečným střelám.
Ganja… 50%
Ganja Man - žlutý dobrodruh (146 KB)
Pokud vás baví Pacman, neměli byste si nechat ujít jeho další variantu a to v podobě Ganja Man. Pomozte sympatickému chlapíkovi sesbírat veškeré žluté puntíky, které hlídají nebezpeční nepřátelé.
Cats in… 60%
Cats in Love - kočičí láska (117 KB)
Ach ta láska. A co teprve ta kočičí? Jeden malý kocour se nám zamiloval do jisté půvabné kočičí slečny a na vás je, abyste mu pomohli si získat její srdce. Zvládnete to?
Blobbit… 70%
Blobbit Dash - zachraňte potomky v plínkách! (116 KB)
Blobbit je roztomilý zelený tvor, který má však jednu velkou starost. Jeho malí potomci jsou ve velkém nebezpečí a on se tak vydává na cestu, aby je všechny zachránil.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z