Ping Pong:… 65%
Ping Pong: SPORT NA MOBILU! (50.4 KB)
A je tu další hra na mobilní telefony. Tentokrát se jedná o sportovní titul, který vás postaví na pár desítek minut do role světové jedničky ve stolním tenise. Pěkná představa, že ano? Tak neváhejte a pojďte si vyzkoušet, jak se vám v novém životě bude dařit.
Midp-Man:… 85%
Midp-Man: PAC-MAN NA MOBILU! (23.6 KB)
Proč za něco platit, když nemusíte. I hry na mobilní telefony se dají na FreeHrach hravě stáhnout. Stačí si jen vybrat ten správný titul, nažhavit svůj přístroj a hurá na věc. Vše je zdarma, za to vám ručíme. A právě dnes přichází na řadu mobilní klon klasiky Pac-Man!
Tank M55:… 75%
Tank M55: HRA NA MOBIL ZDARMA! (45.1 KB)
Mobilních her není nikdy dost a už vůbec ne těch, které jsou zcela zdarma. O to větší důvod máte, abyste se poohlédli po tomto skvostném dílku. Válečné bitvy jsou zkrátka stále lákavým a vděčným tématem. Přesvěčte se sami o kvalitách dnes nabízené hry pro mobilní telefony!
Super… 81%
Super Johann: MOBILNÍ SKÁKAČKA (54.3 KB)
Tentokrát vás už nebudeme častovat žádnými logickými peckami. Kdepak. Vaše mobilní telefony čeká parádní titul v podobě skákačky Super Johann. Mario už je out, tato hra od českých vývojářů si s ním totiž v ničem nezadá. Posbírejte všechny láhve od Becherovky, ale dejte pozor na doťerné mumie. Hrajte si zadarmo!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z