Zum-Zum… 75%
Zum-Zum - arkáda z dob faraonů (184 KB)
Zažijte jedinečnou atmosféru Egypta, za vlády Nefertiti a postavte se nelehkému úkolu!
Zeppelin… 55%
Zeppelin Attack – vzducholoď bombardér (124 KB)
Ovládejte válečnou vzducholoď, s kterou máte za úkol ničit objekty umístěné na zemi. Ovšem musíte si dávat pozor, jelikož vás může zasáhnout nepřátelská střela, která má skutečně devastující účinek.
Zombie… 35%
Zombie Buster - sejměte zombíky (263 KB)
Zombíci, jak již dávno víme, jsou obvyklým terčem nejrůznějších střelných zbraní. Mobilní titul Zombie Buster na tom nehodlá nic měnit. Uchopte tak do svých rukou brokovnici a vydejte se na lov!
Zack The… 65%
Zack The Martian – návštěva Země (121 KB)
Pořád jste přesvědčeni o tom, že mimozemšťané neexistují? Tak to jste na omylu, jelikož jeden takový zelený marťánék nás přiletěl navštívit. Pomozte mu v řízení jeho létajícího talíře!
Zombie… 65%
Zombie Noir, Chapter 1- zombie v pohřebním ústavu (153 KB)
Zombie, nemrtví, co rutinně vraždí všechny přeživší z lidské rasy a jeden osamocený člověk s nabitou pistolí a velkým odhodláním. Jak tento boj asi dopadne? To vše a ještě mnohem více se dozvíte po rozkřiknutí recenze!
Zelda:… 85%
Zelda: KLASIKA NA MOBIL (226 KB)
Znáte legendu o Zeldě? Princezna fantastického světa, který vymyslel jeden nadaný Japonec, je s námi už 21 let. Nyní se klasická série plná mečů, magie, dobrodružství a zlých příšer objevuje i na displejích mobilních telefonů. Těšte se na kvalitní RPG zážitek!
ZBall:… 67%
ZBall: KVALITNÍ MOBILNOID (109.6 KB)
Máloco mě rozseká víc, než stará klasika - arkanoid. Člověk se u toho skvěle baví i po 1000 letech, co o tom slyšel poprvé. ZBall se navíc snaží nabídnout něco nového: zpracování pro mobily, zajímavé bonusy, zvláštní kola. Inu, uvidíme.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z